PS4 Tropico 6 (nová)
Novinka
PS4 Tropico 6 (nová)
PS4 Tropico 6 (nová)
PS4 Tropico 6 (nová)
PS4 Tropico 6 (nová)
PS4 Tropico 6 (nová)
PS4 Tropico 6 (nová)

PS4 Tropico 6 (nová)

399,00 Kč
Poslední kus skladem!
Doprava
Parametry
Plzeň a okolí:dnesPo celé ČR:v pondělí

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód018855VýrobceKalypso MediaZáruka24 měsíců
Stav: Nová
Nová Prodáváme i renovované hry - odborně vyčištěné, otestované a k nerozeznání od nových.Kliknutím sem zjistíte více.

Hra na PlayStation 4

Jazyk hry: Angličtina

Nová nerozbalená hra

V sérii Tropico se hráči již od roku 2001 oblékají do honosného prezidentského hávu a přebírají kontrolu nad svým vlastním fiktivním ostrovem. Hlavní náplní všech her v sérii je budovat a udržovat infrastrukturu na ostrově, plnit potřeby jeho obyvatel tak, aby vás spokojeně  znovu zvolili... Podplácet každého, kdo má s vaší vládou nějaký problém, nechávat zmizet ty, kteří svou nespokojenost začnou prezentovat veřejně a šetřit zlaťáky ze státní kasy na svůj důchod. Nikde není samozřejmě psáno, že musíte být benevolentním státníkem nebo nemilosrdným diktátorem, nicméně lidé jsou vrtkaví a pokud si nedáte pozor, mohou vás nezvolit, vyhnat, zabít... Však to znáte.

Šestý díl strategického ostrovního simulátoru přináší hned několik velmi vítaných změn. Můžete nyní udržovat několik ostrovů současně, stavět mezi nimi mosty a tunelovat nejen státní rozpočet, ale i skutečné tunely pod horami. Mezi další nové herní techniky patří možnost vysílat speciální jednotky do světa, aby kradli cizí užitečné technologie či rovnou slavné stavby, jako jsou například Eiffelova Věž nebo Socha Svobody. Z minulých dílů se vrací volební projevy a naopak upuštěno bylo od systému dynastií. Na realističnosti celé hry má přidat hlubší propojení mezi ekonomickou prosperitou, spokojeností obyvatel, vašimi činy a vaší oblíbeností. Pokud například ze své moci někoho necháte uvěznit či zavraždit, celá jeho rodina vás přestane podporovat. Zásadní technickou změnou je pak přesedlání na grafický engine Unreal, který dodá hře zcela nový kabát.

Co zůstává nezměněno, je celkový veselý a vtipný tón této hry s osudy mnohých lidských životů. Tak co, El Presidente, zahřeje vaše ledové diktátorské srdce naše prosluněná tropická píseň? Nebo snad tato svěží ostrovní píseň zchladí vaši planoucí mysl budovatele a nechá vás usnout na vavřínech?

"Tři, čtyři! Na tropických ostrovech s kokosovníky...".  

VěkUSK12
Typ hryStrategie, Zábavná
VýrobceKalypso Media
Datum vydání29.03.2019
Online multiplayerne
Záruka24 měsíců
Popis
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení