PS4 The Inpatient VR (nová)
Výprodej
PS4 The Inpatient VR (nová)
PS4 The Inpatient VR (nová)
PS4 The Inpatient VR (nová)
PS4 The Inpatient VR (nová)
PS4 The Inpatient VR (nová)

PS4 The Inpatient VR (nová)

429,99 Kč
Skladem 2 ks
Doprava
Parametry
Plzeň a okolí:dnesPo celé ČR:zítra

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód011987VýrobceSupermassive GamesZáruka24 měsíců
Stav: Nová
Nová Prodáváme i renovované hry - odborně vyčištěné, otestované a k nerozeznání od nových.Kliknutím sem zjistíte více.

Hra vyžaduje PS4 Virtuální Realitu

Hra na PlayStation 4

Jazyk hry: Angličtina

Nová nerozbalená hra

Jste připraveni odhalit děsivou pravdu uvnitř sanatoria v BlackwoodPines?
Ocitnete se 60 let před nervy drásajícími událostmi v PS4™ titulu UntilDawn.The Inpatient je napínavý psychologický horor od SupermassiveGames. Vaše cesta začíná probuzením uvnitř zvláštního nemocničního zařízení, v tu chvíli ovšem nemáte žádné tušení, proč a jak jste se tu ocitli.Díky inovativnímu  hlasovému ovládání  a strhujícímu zážitku přes soupravu PS VR, se ocitnete přímo uprostřed děsivé série událostí. Odhalte propracovaný, temný příběh plný intrik a konspirací, kde zažijete spoustu zvratů a morálních dilemat.Každé Vaše rozhodnutí posouvá příběh k jednomu z možných zakončení, přičemž se celou dobu snažíte přijít na to, kdo jste a proč jste tady.Ale dávejte si pozor... nevíte, co na Vás čeká za dalším rohem a jaké následky budou mít Vaše rozhodnutí.

ZAMOTANÝ PŘÍBĚH PLNÝ STRACHU
Na každé Vaší volbě a každém kroku záleží. Cokoliv, co uděláte může mít nezměrné následky.Uvnitř zařízení potkáte spoustu postav –personálu a pacientů. Ale můžete jim věřit?Rozvětvený příběh se bude přesně odvíjet dle Vašich rozhodnutí.Vaše volby Vás povedou k jednomu z více zakončení příběhu. A to může představovat Vaše přežití nebo smrt.

STRAŠIDELNÉ VZPOMÍNKY
Tahle hra není o lekacíchscénách. Je to čistý strach, který se Vám usadí v podvědomía drží Vás napnutého před Vaším televizorem. Prozkoumáváním sanatoria a prostřednictvím živých vzpomínek se Vám otevře propracovaný příběh plný spiknutí. Čeká Vás zkrátka čistokrevný psychologický horor.

ZAŽIJ  STRACH
Oromující grafika, strhující zvuk a skvělá kvalita zpracování Vás přenese přímo do těla pacienta léčebny.Najděte cestu skrz temné zákoutí léčebny, prozkoumávejte prostředí a najděte nejlepší způsob, jak přežít.Inovativní  hlasová kontrola znamená, že Vaše postava řekne přesně to, co chcete. Jste zkrátka přímo v srdci hororového zážitku.

VěkUSK16
Typ hryAdventura, Exkluzivní, FPS - z první osoby, Horor, VR
VýrobceSupermassive Games
Datum vydání23.01.2018
Online multiplayerne
Záruka24 měsíců
Popis
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení