[PS4] Sony PlayStation 4 Eye Camera VR
Renovované

[PS4] Sony PlayStation 4 Eye Camera VR

na dotaz
Tento produkt nelze zakoupit
Dočasně vyprodáno
Kdy zboží obdržím
Parametry

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód047661Záruka12 měsíců
Stav: Renovováno
Renovováno Naše zboží je odborně otestované, vyčištěné a k nerozeznání od nového. Kliknutím sem zjistíte více.

Kamera k virtuální realitě pro Playstation 4

Vyzkoušeno Check_mark Otestováno Check_mark

PS4 Eye Camera VR

virtuální kamera pro Playstation 4

Tvé legendární herní okamžiky

Kamera PlayStation Camera ti umožní sledovat, poslouchat, bavit se a sdílet tvé fantastické činy s přáteli, ale je také vstupenkou do úchvatných světů virtuální reality díky podpoře soupravy PlayStation VR. Stylový model v novém designu se též dodává s nastavitelným stojanem, takže nikdy nebylo tak snadné zaznamenat legendární hraní.

Neuvěřitelné ponoření do hry

Díky dvěma objektivům a 3D technologii detekující hloubku může kamera PlayStation Camera sledovat pozici a orientaci tvé soupravy VR, díky čemuž budeš mít neuvěřitelný pocit přítomnosti v celé řadě úžasných světů virtuálních her.

A nejen to – kamera PlayStation Camera spolupracuje se světelnou lištou na bezdrátovém ovladači DUALSHOCK 4 a koulemi pohybového ovladače PlayStation Move, takže můžeš přesně a snadno manipulovat s prostředím.

Ukaž své umění

Vysílej pomocí kamery PlayStation Camera živě své hraní na systému PS4 přes Twitch, YouTube a Dailymotion a navíc můžeš přidat sám sebe prostřednictvím videa „obraz v obraze“. Sdílej své herní umění a znalosti experta a získej si zástupy obdivovatelů.

Přidej k videům SHAREfactory svou osobnost

Vtiskni osobitost svým videům SHAREfactory tím, že přidáš videokomentáře formou obrazu v obraze. Můžeš tak vytvořit napínavé průchody hrou, recenze a ještě více, vše v senzačním rozlišení HD.

Buď hvězdou ve své vlastní show

Vytvoř si své vlastní vysílací studio a pořádej vlastní online show pomocí bezplatného doplňku AR Studio pro předinstalovanou aplikaci PLAYROOM systému PlayStation 4.

 

Kamera PlayStation Camera disponuje celou řadou skvělých funkcí, například:

  • Vysílání videa: Ukaž světu sebe a své hraní prostřednictvím živého streamovaného přenosu.
  • Rozpoznání obličeje: Kamera PlayStation Camera rozpozná tvůj obličej a dá se tak použít k okamžitému přihlášení do systému PS4 bez použití rukou.
  • Hlasové příkazy: Uděluj příkazy ve hrách, prohledávej svou knihovnu a spouštěj hry pouhým vyslovením pár slov.
  • Přesné sledování: Získej výhodu vůči soupeřům ve hře a ovládej některé hry pomocí pohybů, a to díky přesnému sledování hlavy a gest.

Popis