PS4 Rise of the Tomb Raider - 20 Year Celebration (nová)
PS4 Rise of the Tomb Raider - 20 Year Celebration (nová)
PS4 Rise of the Tomb Raider - 20 Year Celebration (nová)
PS4 Rise of the Tomb Raider - 20 Year Celebration (nová)
PS4 Rise of the Tomb Raider - 20 Year Celebration (nová)
PS4 Rise of the Tomb Raider - 20 Year Celebration (nová)

PS4 Rise of the Tomb Raider - 20 Year Celebration (nová)

349,00 Kč
Poslední kus skladem!
Doprava
Parametry
Plzeň a okolí:dnesPo celé ČR:v pondělí

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód010405VýrobceCrystal DynamicsZáruka24 měsíců
Stav: Nová
Nová Prodáváme i renovované hry - odborně vyčištěné, otestované a k nerozeznání od nových.Kliknutím sem zjistíte více.

Hra na PlayStation 4

Jazyk hry: Angličtina

Nová nerozbalená hra

 

Série Tomb Raider slaví 20. výročí a na konzole PlayStation 4 přichází se speciální edicí Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration Edition . Tato verze bude zahrnovat původní hru, všechny dosud vydané DLC a speciální obsah pro hru Rise of the Tomb Raider (nebudete potřebovat Season Pass), a podporu pro Sony PlayStation VR.

Pokud Vám je stále málo, oslavná edice Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration Edition bude obsahovat i novou část příběhu nazvanou"Blood Ties", ve které prozkoumáte Croft Manor, získáte Lařino dědictví a v neposlední řadě bude edice zahrnovat možnost kooperativního hraní v "Endurance Mode".

V cenami ověnčené hře Tomb Raider se Lara Croft změnila na skutečnou osamělou bojovnici a nahlédla do hlubšího, tajemného světa. Nyní, po odkrytí prastarého tajemství, musí Lara prozkoumat nejzrádnější a nejvzdálenější oblasti na Sibiři a odhalit tajemství nesmrtelnosti dříve, než se to podaří nemilosrdné organizaci známé jako Trinity. Lara musí použít svou mysl a schopnost přežití, utvářet nová spojenectví a nakonec naplnit svůj osud jako Tomb Raider.

Vychutnejte si vysoce oktanové akční momenty, pokořte krásné, nepřátelské prostředí, zapojte se do brutálních partyzánských bojů a prozkoumejte úctyhodné smrtící katakomby v nové generaci akčních her na přežití. Ve hře Rise of the Tomb Raider se Lara se stává více než jen přeživší, vydává se na svou první velkou Tomb Raider expedici.

V novém prémiovém DLC "Blood Ties" prozkoumáte Croft Manor a později jej budete bránit před invazí zombie v "Lara’s Nightmare". Když se Larin ujo rozhodne bojovat o vlastnictví sídla, Lara se musí vydat na průzkum statku, kde bude hledat důkaz o tom, že je právoplatnou dědičkou a majitelkou sídla, nebo jej ztratí a s ním i všechny jeho tajemství. Hráči si mohou později otestovat své schopnosti likvidace zombie v opakovatelných módu"Lara’s Nightmare", ve kterém musí zbavit Larino sídlo přítomnosti zlomyslných nemrtvých.

Poprvé v historii série Tomb Raider budou mít hráči možnost spolupráce při vykrádání kobek v "Endurance Mode". Dva hráči vytvoří tým, který musí přežít tvrdé přírodní podmínky v divočině během dne a také smrtelné ohrožení od nepřátel během noci. Oheň potřebuje palivo, jídlo zase přidává sílu a všechny zásoby byly odloveny, posbírané nebo vyrobeny. Probojujte se až na vrchol žebříčků při tom, jak se jiné týmy pokusí porazit čas vašeho přežití.

Rise of the Tomb Raider (20 Year Celebration Edition)

Lara odkrývá starověké tajemství, které ji staví do hledáčku nemilosrdné organizace známé jako Trinity. Snaha odhalit tajemství před Trinity ji vede k mýtu o ztraceném městě Kitezh. Lara ví, že se musí dostat do ztraceného města a k jeho skrytým tajemstvím před Trinity. S tím se vydává na Sibiř na své první velkou Tomb Raider expedici.
Ve hře Rise of the Tomb Raider musí Lara bojovat nejen s nepřáteli z celého světa, ale i proti samotnému hernímu světu. Lovte zvířata, abyste si mohli vyrábět zbraně a hledejte vzácné zdroje v hustě obydlených ekosystémech. Čekají Vás krásné, nepřátelské země plné zrádných podmínek a nestabilních prostředí, které ověří schopnosti Lary až po jejím limity.
Využijte prostředí ve svůj prospěch, položte po stromech a ponořte se pod vodu, aby jste se vyhnuli, nebo zlikvidovali nepřátel. Přizpůsobte Lario výstroj, výzbroj a munici, aby vyhovovala vašemu hernímu stylu, vyrábějte výbušniny, abyste vyvolali chaos a vládněte kultovním lukem a horolezeckou sekerou.
Katakomby jsou zpět a jsou ještě větší a lepší než kdykoliv předtím. V Rise of the Tomb Raider Vás čeká objevování obrovských, úctyhodný starobylých prostor plných smrtících pastí, řešení hlavolamů a luštění starověkých textů, abyste dokázali odkrýt krypty ve světě plném tajemství, které čekají na odhalení.

Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration Edition obsahuje:

  • Cenami ověnčenou hru Rise of the Tomb Raider.
  • Nový, brutální mód obtížnosti"Extreme Survivor", který je bez checkpointů.
  • Prémiové DLC"Blood Ties" a"Lara’s Nightmare".
  • Podporu kooperativního"Endurance Mode", který vyzve hráčů na týmové přežití v divočině a kde budete bojovat o umístění v žebříčcích.
  • Sadu karet, která umožní hráčům hraní"Expedition Modes" za použití jednoho z klasických modelů Lary Croft.
  • Všechna dosud vydaná DLC, které budou zahrnovat i"Baba Yaga: The Temple of the Witch" a"Cold Darkness Awakened".
  • 12 obleků, 7 zbraní, 35 expedičních karet a mnohem více.
  • Podporu Sony PlayStation VR . Hráči budou vyzváni k odhalení záhad Croft Manor z pohledu první osoby.

 

VěkUSK16
Jazyk hryAngličtina, Němčina, Francouzština, Holandština, Italština, Polština, Portugalština, Ruština, Španělština
Typ hryAkční, Dobrodružná, Pro holky, Skákačka, Střílečka
VýrobceCrystal Dynamics
Datum vydání11.10.2016
Online multiplayer1 - 2 hráči
Záruka24 měsíců
Popis
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení