Akce
Výprodej
PS4 PixARK (nová)
PS4 PixARK (nová)
PS4 PixARK (nová)
PS4 PixARK (nová)
PS4 PixARK (nová)
PS4 PixARK (nová)

PS4 PixARK (nová)

Stav: Nová
Nová Prodáváme i renovované hry - odborně vyčištěné, otestované a k nerozeznání od nových.Kliknutím sem zjistíte více.

Hra na PlayStation 4

Jazyk hry: Angličtina

Nová nerozbalená hra

na dotaz
Tento produkt nelze zakoupit
Dočasně vyprodáno
Kód999405
VýrobceSnail
Záruka24 měsíců

Doprava již od 45,-
Více o dopravě �

PopisFoto

Svět PixARK je pestrobarevné hřiště plné dinosaurů, kouzel a napínavých dobrodružství. Můžete jej se svou postavou objevovat, budovat si základnu, krotit dinosaury, nebo vyrábět technické či magické předměty. Jen se nesmíte nechat zabít. Hra je založena na prvku proměnlivosti a překvapení. Vaše postava je široce přizpůsobitelná a samotný svět se s každou novou hrou zcela přeskupí, což zaručuje pokaždé zcela nový zážitek.

Pravidla jsou podobná jako u většiny survivalových her. V průběhu hry se budete muset starat o základní potřeby své postavy a zároveň se bránit útokům krvelačných masožravců. Samozřejmě nechybí ani težba materiálů a stavba pevností. Kostičkové grafické provedení ve stylu Minecraftu umožňuje kreativním hráčům rozbourat vše, na co narazí a přestavět si to podle svých představ. Za takřka jakoukoliv činnost ve hře získáváte zkušenosti a dosahujete nových úrovní, na kterých budete schopni vyrábět více předmětů, což vám umožní rozšířit své pole působnosti. Zvířata, která si ochočíte vám budou pomáhat v bojí, budou s vámi růst a vy budete moct přizpůsobit jejich schopnosti svým potřebám. 

Hra obsahuje režim pro jednoho hráče i online multiplayer, ve kterém můžete buď spolupracovat, nebo soupeřit s ostatními hráči, což dodá hře zcela nový rozměr.

Když to shrneme, PixARK je zajímavým spojením kreativní budovatelské strategie a napínavé survival akce. To vše je vyvedené v jednoduchém zpracování, jak po grafické stránce, tak po stránce herních mechanik. To dává zcela volný prostor představivosti hráče - stavitele, přičemž hra nenudí ani akčnější lovce divokých potvor. V tomto zpracování je zcela na vás, jaké tempo hry si zvolíte, podle toho, zda se cítíte více jako neohrožený průzkumník, nebo věnujete více času vybudování bezpečné základny a jejímu rozšiřování.

 

VýrobceSnail
PS4 PixARK (nová)
PS4 PixARK (nová)
PS4 PixARK (nová)
PS4 PixARK (nová)
PS4 PixARK (nová)
Nebo něco jiného..
[PS4| Protiskluzový Návlek Na Ovladač - různé barvy
Renovované
Skladem > 3 ks
39,00 Kč39,00 Kč bez DPH