PS4 Pineview Drive (nová)
PS4 Pineview Drive (nová)
PS4 Pineview Drive (nová)
PS4 Pineview Drive (nová)
PS4 Pineview Drive (nová)
PS4 Pineview Drive (nová)

PS4 Pineview Drive (nová)

299,00 Kč
Poslední kus skladem!
Doprava
Parametry
Plzeň a okolí:dnesPo celé ČR:zítra

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód019777VýrobceUIGZáruka24 měsíců
Stav: Nová
Nová Prodáváme i renovované hry - odborně vyčištěné, otestované a k nerozeznání od nových.Kliknutím sem zjistíte více.

Hra na PlayStation 4

Jazyk hry: Angličtina

Nová nerozbalená hra

Staré opuštěné sídlo leží na konci slepé uličky Pineview Drive. Ustaraný muž stojí při jeho bráně a sleduje tuto nemovitost. Před dvaceti lety navštívil toto místo se svou ženou Lindou. Během jejich pobytu se jeho milovaná bez stopy ztratila a její mysteriózní zmizení se nikdy nevyřešilo. Dvacet let žádné stopy, dvacet let neklidu, po dvacet let tento dům na ulici Pineview Drive neupustil své mučivé sevření. Nyní se vrací a doufá, že se smíry se svou strašidelnou minulostí. Zlověstné legendy pronásledující tento přímořský hotel se staly pověstné.

Pověst říká, že od Lindina zmizení nikdo v sídle nevydržel více než třicet dnů.

Postavíte se větší síle jakou jste si dosud dokázali představit, musíte překročit práh a postavit se zlu, které zahaluje toto záhadné sídlo. Pro vyřešení záhady Lindina zmizení a zvednutí závoje zahalující tuto znepokojivou historii nemáte času nazbyt. Hra sleduje všechny vaše kroky a reakce Budete potřebovat pevné nervy pro přežití hry bez újmy.

V tomto mimořádném herním zážitku se

Vám vymstí ledajaký náznak strachu-přijdete o život. Připravte se převratné zážitek plný mrazení v kostech. 30 herních dní Každý jeden z nich vám umožní ponořit se hlouběji do záhad sídla na ulici Pineview Drive.

Prémiové zvukové efekty a scenérie Každý z tónů Vám zamrazí krev v žilách. Díky ohromujícímu hororová atmosféra V domě se postavíte vašim nejhlubším obavám.

VěkUSK12
Typ hryAkční, Dobrodružná, FPS - z první osoby
VýrobceUIG
Datum vydání24.01.2017
Záruka24 měsíců
Popis
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení