PS4 NFS Need For Speed Heat
Novinka
Renovované
PS4 NFS Need For Speed Heat
PS4 NFS Need For Speed Heat
PS4 NFS Need For Speed Heat
PS4 NFS Need For Speed Heat
PS4 NFS Need For Speed Heat
PS4 NFS Need For Speed Heat

PS4 NFS Need For Speed Heat

749,00 Kč
Skladem 3 ks
Doprava
Parametry
Po celé ČR:v pondělí

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód037077VýrobceEAZáruka24 měsíců
Stav: Renovováno
Renovováno Naše hry jsou odborně vyčištěné, otestované a k nerozeznání od nových. Kliknutím sem zjistíte více.

Hra na PlayStation 4

Jazyk hry: Angličtina

Vyzkoušeno Check_mark Otestováno Check_mark

Série Need for Speed slaví v roce 2019 svých 25 let, podobně jako spousta lidí. Heat je dárek seslaný jakoby přímo z nebe všem příznivcům zlaté éry pouličních závodů a honiček s chlupatými, tj. UndergroundMost Wanted. Heat spojuje to nejlepší z těchto dílů a všchno posouvá ještě o něco dál, konkrétně do nového města Palm City. „Posouvání dál“ se samozřejmě týká nejen umístění děje hry, ale i grafického zpracování, a hlavně vybalancování herních prvků, které jest kýženým svatým grálem mnoha NFS veteránů.

Tak zaprvé, budeme závodit ve dne i v noci. To samo o sobě působí jako banalita, ale to pravé kouzlo se nachází v důsledcích tohoto rozdělení. Ve dne se budou jezdit pseudolegální závody za normální peníze (prý se bude jednat o papírové), zatímco závody v noci dodají hráči prestiž, neboli respekt u ostatních závodníků a nechvalnou známost u policie. Tyto dvě veličiny jsou hlavní hybnou silou celé hry, neboť prestiž odemyká nové závody, tuningové díly a agresivnější policisty, zatímco peníze slouží jako hlavní platidlo v autoservisech.

Tím vzniká krásná nelinearita hry. Hráč si bude chtít hrát na honěnou s poldíky, protože si pak bude smět koupit nové součástky, které se už neodemykají jen tak samy, ani se o ně nemusí losovat. Ty peníze se ale také nebudou milostivě hromadit samy, takže přepínáme na den a měříme síly s opravdovými profesionály. Kožaci sami se budou přizpůsobovat prestiži všech hráčů, nepůjdou slepě jen po hráči a čím víc jim budete lézt na nervy, tím víc vám půjdou po krku. Přes den budou hrát podle pravidel, ale v noci se s nikým kakat nebudou. Čeká nás i doprovodný příběh, hlavní záporák poručík Mercer, nová možnost tuningu samotného jezdce a skvělý interaktivní online režim, ve kterém se budete setkávat, měřit síly a dráždit strážce zákona s ostatními skutečnými hráči. To je to kouzlo, které Electronic Arts umí a které chceme vidět!

 

VěkUSK12
Typ hryAuta, Závodní, Závodní arkáda
VýrobceEA
Datum vydání08.11.2019
Online multiplayer1-16 hráčů
Záruka24 měsíců
Popis
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení