PS4 NBA 2K20
Renovované
PS4 NBA 2K20
PS4 NBA 2K20
PS4 NBA 2K20
PS4 NBA 2K20
PS4 NBA 2K20

PS4 NBA 2K20

429,00 Kč
Skladem > 3 ks
Doprava
Parametry
Po celé ČR:v pondělí

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód024739Výrobce2K SportsZáruka24 měsíců
Stav: Renovováno
Renovováno Naše hry jsou odborně vyčištěné, otestované a k nerozeznání od nových. Kliknutím sem zjistíte více.

Hra na PlayStation 4

Jazyk hry: Angličtina

Vyzkoušeno Check_mark Otestováno Check_mark


Na krabičkách s první hrou NBA 2K bylo určitě napsáno něco jako „staňte se opravdovým basketbalníkem“! Ve hře bylo možné hrát basketbal, to ano. V současném vydání máme zhruba nekonečno a půl skutečných hráčů, režim příběhu se scénami hranými skutečnými lidmi, hromady RPG prvků, dosud nejrozsáhlejší tuning panďuláčků a ještě třeba stvořitelský režim, ve kterém si každý můžeme uplácat z hlíny svého vlastníhoAdama a dát mu jméno Karel.

V jednom z prvních trailerových videí byl odhalen režim navrhování vlastních homo sapiens, za který by se nemusela stydět ani leckterá hra Sims. Až na to, že v NBA lze vytvářet pouze namakané chlapáky, zatímco hlavním účelem Sims je tvořit ženy a... tak dále. Něžné pohlaví se ovšem v novém NBA také objeví, a to nikoliv namalované na tribuně, nýbrž osobně, prostřednictvím 12 týmů WNBA pro 2019.

Ve všech výše zmíněných herních režimech budete moci okusit vylepšené pohyby, šikovnější manipulaci s míčem, lepší reakce obrany a také několik bodů IQ navíc pro hráče postižené umělou inteligencí. Za zmínku stojí také vylepšený režim MyGM, což je velice podrobný manažerský režim, který zahrnuje i psychologii hráčů a jejich potřeby a dodává hře neuvěřitelnou realističnost. Višničkou na dortu jsou pak nové Legendární Týmy plné renovovaných verzí nejlepších hráčů z historie basketbalu (protože jinak by některým z nich bylo přes 70 let).

VěkUSK0
Jazyk hryAngličtina, Němčina, Arabština, Francouzština, Chorvatština, Italština, Španělština, Korejština
Typ hryBasket, Sportovní
Výrobce2K Sports
Datum vydání06.09.2019
Offline multiplayerCo-op, PvP, Shared-screen, Více než 2 hráči
Online multiplayer1-10 hráčů
Záruka24 měsíců
Popis
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení