Novinka
PS4 Grid (nová)
PS4 Grid (nová)
PS4 Grid (nová)
PS4 Grid (nová)
PS4 Grid (nová)
PS4 Grid (nová)

PS4 Grid (nová)

A1

Hra na PlayStation 4

Jazyk hry: Angličtina

Nová nerozbalená hra

Skladem > 3 ks
Osobně v Plzni:
ihned
Přepravní společností:
zítra
Kód023168
VýrobceCodemasters
Záruka2 roky

Doprava již od 45,-
Více o dopravě �

PopisFoto

Čtvrté vydání závodní hry Grid a zároveň desáté vydání v sérii TOCA se může spolu s hrami Tilt a Fuel pyšnit nejkratším názvem v historii her Codemasters. Ale to jen tak mimochodem. Krom bohaté a různorodé nabídky aut (přes 70 exemplářů v různých třídách) a tratí (kolem 80 variací na 13 hlavních místech) se Grid může pyšnit několika vynalézavými novotami v rámci celého žánru.

Jednou z nejlákavějších nových mechanik je zcela unikátní zpracování umělých protihráčů. Ve hře se setkáte se 400 různými jezdci, z nichž každý řídí a reaguje na vaše chování trochu jinak. Liší se i náchylnost jednotlivých řidičů k chybování. Co ovšem mají společné, je, že pokud je na trati nenecháte na pokoji a budete závodit jako v Burnoutu, začnou vidět rudě a pustí se do vás ve stylu Wreckfestu. Hra také umí sledovat, s kým se nejčastěji setkáváte na cílové rovince a kdo je tedy vaším hlavním sokem.

Za zmínku rozhodně také stojí silný důraz na nastavení obtížnosti a realističnosti chování aut. Codemasters si přejí, aby si Grid užil jak příležitostný arkádový hráč, tak náročný veterán simulátorů. Na zpřesnění simulace ovládání závodních mašin se podílel známý formulář Fernando Alonso, u něhož si můžeme být jisti, že ví, o čem mluví. Kdybyste měl někdo sebemenší pochybnosti, můžete Alonsa přímo ve hře vyzvat k závodu a on Vám to rád vysvětlí.

 

PS4 Grid (nová)
PS4 Grid (nová)
PS4 Grid (nová)
PS4 Grid (nová)
PS4 Grid (nová)