Novinka
PS4 Dying Light 2
PS4 Dying Light 2
PS4 Dying Light 2
PS4 Dying Light 2
PS4 Dying Light 2
PS4 Dying Light 2

PS4 Dying Light 2

Stav: Nová
Nová Prodáváme i renovované hry - odborně vyčištěné, otestované a k nerozeznání od nových.Kliknutím sem zjistíte více.

Hra na PlayStation 4

Jazyk hry: Angličtina

Nová nerozbalená hra

Předobjednávka 2020
Osobně v Plzni:
na dotaz
Přepravní společností:
na dotaz
Kód022752
VýrobceTechland
Záruka24 měsíců

Doprava již od 45,-
Více o dopravě �

PopisFoto

Jedná se o předobjednávku, datum vydání hry je orientační a bude upřesněno. Při předobjednávce můžeme hru doručit již ten samý den. 

Dying Light 2 pokračuje po vzoru prvního dílu v adrenalinové zombie parkourové bordelióze, ve které se nyní budeme prohánět neuvěřitelně detailně zpracovanými ulicemi zamořeného města. Rozkládající se domy pak připomenou zejména plzeňským hráčům podobně vypadající a podobně bezpečný “Houserův Palác” na Rokycanské vedle řeky Úslavy.

Hlavní roli v Dying Light doposud hrálo originální zpracování “samby mezi kapkami krve” po vratkých střechách a ztemnělých chodbách zombivci prošpikovaných domů. Ve druhém díle se ke slovu dostane silnější příběh, který dostal na starost veterán her se silným příběhem, pan Chris Avellone. Tento člověk má na svědomí například Pillars of Eternity nebo Baldur’s Gate. Nyní pro nás připravuje nebezpečnou cestu napříč zbytky civilizace, plnou morálně nejistých úkolů a voleb. Budeme se motat mezi různými společnostmi, každá má úplně jinou kulturu a s každou se budeme moci spřátelit nebo jim rozšlapat pomyslné bábovičky. Tyto volby ovlivní nejen to, kdo bude kamarád a kdo ošklivej, ale i do kterých končin města nás příběh zavede a samozřejmě jak bude vypadat ta úplně poslední konečná končina hry. Multiplayeří se mohou opět těšit na kooperativní kampaň až pro čtyři hráče.

Hlavní hrdina Aiden je sám nakažen mutantotvorným morem, který však může v noci využít pro zlepšení svých schopností. Nemrtvým nepřátelům však se zapadajícím sluncem také naskáče několik koní navíc. K jejich odstranění bude potřeba stlouci si z nalezeného harampádí a bordýlku improvizované zbraně. Základní kostlivec příběhu má trvat cca 14h, nicméně s množstvím možností, které tato hra poskytuje, bude reálný čas podstatně delší. A to nemluvím (nepíšu) o potřebě zahrát si hru několikrát, aby člověk objevil všechna řešení všech konfliktů. Ale mohl bych.

PS4 Dying Light 2
PS4 Dying Light 2
PS4 Dying Light 2
PS4 Dying Light 2
PS4 Dying Light 2