PS4 Diablo IV
Novinka
PS4 Diablo IV
PS4 Diablo IV
PS4 Diablo IV
PS4 Diablo IV
PS4 Diablo IV

PS4 Diablo IV

1 599,00 Kč
Tento produkt nelze zakoupit
Dočasně vyprodáno
Doprava
Parametry
Plzeň a okolí:dnesPo celé ČR:v pondělí

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód039105VýrobceBlizzardZáruka24 měsíců
Stav: Nová
NováProdáváme i renovované hry - odborně vyčištěné, otestované a k nerozeznání od nových. Kliknutím sem zjistíte více.

Hra na PlayStation 4

Jazyk hry: Angličtina

Nová nerozbalená hra


Jedná se o předobjednávku a cena je orientační. Datum vydání hry bude upřesněn. Při předobjednávce můžeme hru doručit již ten samý den.

Velký a slavný návrat k sudým číslům slaví série Diablo se svým čtvrtým dílem. Hle, nemrtví zas vystupují z hrobů, čertíci vystrkují rohy, barbaři brousí sekery, druidi si oblékají medvědlačí kůže, čarodějky si horlivě leští své hůlky a minimálně dvě další postavy netrpělivě čekají na pokyn, aby vystoupily ze stínů. Pro zjednodušení jsme sestrojili seznam víceméně potvrzených pilířů nového Diabla:

  • 5 různorodých prostředí, mezi kterými se budeme moci volně prosekávat hordami příšer

  • Nahrazení zastaralého teleportačního systému moderní koňskou dopravou

  • Vybavení všech postav bojovou dovedností rychlého úskoku pro trollení nepřátel

  • Runy a runová slova, z nichž budeme moci skládat ptákoviny (a vylepšovat vybavení)

  • Návrat k dovednostním bodům, jejich strategickému přiřazování a pestrému pitvoření panáčka

  • Nový systém vlastností vybavení – krom síly a obrany budeme hospodařit se silami andělskými, démonickými a archaickými (Angelic Power, Demonic Power, Ancestral Power), které budou přímo ovlivňovat dovednosti a úroveň frajerství postav

  • Živý multiplayer plný oficiálních „trestných výprav na bosse“ s bohatými odměnami

To vše bude doprovázet temnota, strach, absence veselých barviček a pocit stísněnosti neboli základní stavební kameny prvních dvou Diabel (sorry, jednou k tomu dojít muselo). Hra usiluje o poskytnutí co největšího množství stylů kosení zvrácených pekelných deviantů, aby hráč nebyl uvězněn mezi dvěma jedinými funkčními buildy, bez kterých si ani neškrtne. Toho chtějí vývojáři docílit zavedením mnoha úrovní pro jednotlivé dovednosti a jejich napojením na rozmanitou sbírku zbraní a brnění, které budou připraveny podrobit se Vašim kovářským a čarodějnickým choutkám.

Zajímavé budou i samotné zápasy s bossy. Budou se odehrávat na větším prostranství, než jsme zvyklí z Diabla 3 a pekelné stvůry budou ve své snaze o ukončení Vaší hry vynalézavější. Zcela novou dynamiku dodává systém omráčení nepřítele – s každým dalším uštědřeným zásahem stoupá bossovi hodnota „stagger“, po jejímž naplnění zůstane pekelník na chvíli krotký jako koťátko a otevřený speciálním smrtícím ranám, které jej na delší dobu oslabí, nebo mu třeba něco amputují.

Pokud jde o příběhový doprovod, hlavní role se ujme Lilith, dcera Pána Nenávisti, Mephista. Tato vynalézavá královna kozorohatých sukub využije momentálního snížení populace andělů a démonů po událostech z předchozí hry a snad pro nedostatek chaosu rozžehne v Sanctuary oheň pekelného bordelu nanovo. Je jen na Vás, abyste jí a jejím přisluhovačům pořádně nakopali kou...zelná brnění a sprovodili je nadobro ze světa. Nebo alespoň do vydání Diabla 5.

VěkUSKUnbekannt
Typ hryAkční, Diablovka, Dlouhá hra, Fantasy, Legenda, RPG
VýrobceBlizzard
Online multiplayerAno
Záruka24 měsíců
Popis
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení