-20%
Akce
Výprodej
PS4 Devil May Cry 5
PS4 Devil May Cry 5
PS4 Devil May Cry 5
PS4 Devil May Cry 5
PS4 Devil May Cry 5
PS4 Devil May Cry 5

PS4 Devil May Cry 5

použité hry konzole

Renovovaná Hra

Náše hry jsou odborně vyčištěné, otestované a k nerozeznání od nového.

Kliknutím zjístite více.

Zjistit více

Hra na PlayStation 4

Jazyk hry: Angličtina

Vyzkoušeno Check_mark Otestováno Check_mark

1 499 Kč
1 199 Kč
Skladem > 3 ks
Osobně v Plzni:
ihned
Přepravní společností:
zítra
Kód999298
Záruka2 roky
K tomuto produktu doporučujeme:
1
Xbox 360 Tomb Raider
Poslední kus byl právě zakoupen
299 Kč299 Kč bez DPH
Tento produkt nelze zakoupit
PopisFoto


Pátý díl hlavní série Devil May Cry od Capcomu příběhově navazuje na dějovou linii dílu druhého. Nero, nyní profesionální lovec démonů, je znenadání napaden záhadným zahaleným nepřítelem, který jej snadno zneškodní a vezme mu jeho démonickou ruku. Nero se spojí s techničkou jménem Nico, která mu sestrojí novou, robotickou ruku. Nerův hon za zakuklencem, který jej oloupil o ruku, vede až do města, které by mělo být hlavím epicentrem útoku démonů.

Styl grafického provedení se v tomto díle poněkud vzdálí od gotického provedení předchozích čtyř dílů směrem k realističtějšímu vzhledu. V archtiektuře města však budou gotické prvky stále převažovat. Drastické scény budou nyní ještě krvavější, takže nic pro slabší žaludky. Fanoušci předchozích dílů jistě uvítají návrat několika klasických postav a zbraní, jako jsou například bossové z prvního dílu - Griffon, Shadow a Nightmare.

Zahrát si budete moci za tři různé postavy, z nichž každá má zcela odlišný herní styl. Jsou to Dante, Nero a V. Jedním ze splněných přání fanoušků bude Nerův vylepšený bojový systém - jeho nová kybernetická ruka, Devil Breaker, může být vybabena mnoha různými smrtícími schopnostmi, které lze během hry nastavovat podle stylu hráče. Dante pro změnu obdrží například motocykl Cavalier, se kterým může půlit nepřátele vedví jako s obří pojízdnou motorovou pilou. Mladý muž s podivným jménem či označením V je naprostou novinkou série a zatím o něm není moc známo.

 

PS4 Devil May Cry 5
PS4 Devil May Cry 5
PS4 Devil May Cry 5
PS4 Devil May Cry 5
PS4 Devil May Cry 5