PS4 Cyberpunk 2077 (CZ)
Novinka
PS4 Cyberpunk 2077 (CZ)
PS4 Cyberpunk 2077 (CZ)
PS4 Cyberpunk 2077 (CZ)
PS4 Cyberpunk 2077 (CZ)
PS4 Cyberpunk 2077 (CZ)

PS4 Cyberpunk 2077 (CZ)

1 449,00 Kč
Vychází [čtvrtek 19.11]
Doprava
Parametry
Plzeň a okolí:na dotazPo celé ČR:čtvrtek 19.11

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód018564VýrobceCD ProjektZáruka24 měsíců
Stav: Nová
Nová Prodáváme i renovované hry - odborně vyčištěné, otestované a k nerozeznání od nových.Kliknutím sem zjistíte více.

Hra na PlayStation 4

Jazyk hry: Čeština

Nová nerozbalená hra

Jedná se o předobjednávku a cena je orientační. Datum vydání hry je 19.11.2020. Při předobjednávce můžeme hru doručit již ten samý den.

Toto akční RPG od vývojářů CD Projekt RED, kteří se proslavili sérií Zaklínač (The Witcher), čerpá ze stolní hry Cyberpunk od Mika Pondsmitha. Jak napovídá název, fantasy vystřídá sci-fi a děj se bude odehrávat v nepříliš vzdálené budoucnosti. A jak už bývá u her tohoto žánru zvykem, množství ani kvalita technologických vymožeností nestačí na to, aby ukojila lidskou chamtivost a hloupost.

Příběh nás zanese do kalifornského Night City v roce 2077, kde namísto prosperující společnosti nacházíme chaotický svět ovládaný bohatými nadvládními korporacemi... Ovládaný? Ne tak docela. Těm, kteří mají nahrabáno, není nijak proti srsti, že v ulicích vládne chudoba spojená s přelidněním a jedinou autoritou jsou zde dealeři drog, doktoři-řezníci s kybernetickými "zlepšováky" života a samozřejmě překupníci s kyberneticky vylepšenými drogami. Mezi oblíbené technické pomůcky patří například robotické oči, stimulátory mozku nebo umělé končetiny vybavené sečnými zbraněmi. Protože i zde platí, že "náš zákazník, náš pán", můžeme se těšit na chodící lidoroboty všech tvarů a rozměrů. No a jelikož lidské tělo a zejména mozek není tak docela stavěný na takovou zátěž, stává se, že když si někdo do sebe namontuje až moc železa, začne mu poněkud šplouchat na maják. Nebo se z něj stane rovnou šílený vraždící stroj.

Příšerné, že? Naopak! Na vlastní kůži by takové peklo asi nikdo zažít nechtěl, ale plácnout sebou do křesla, popadnout ovladač, nastartovat konzoli a z bezpečné vzdálenosti prozkoumat svět Cyberpunku skrz na skrz? Hell yeah!

 

VěkUSK+18
Jazyk hryČeština
Typ hryAkční, FPS - z první osoby, Otevřený svět, Sandbox, Sci-Fi, Silný příběh, Stealth akce, Střílečka
VýrobceCD Projekt
Datum vydání17.09.2020
Záruka24 měsíců
Popis