PS4 Biomutant
Novinka
PS4 Biomutant
PS4 Biomutant
PS4 Biomutant
PS4 Biomutant
PS4 Biomutant

PS4 Biomutant

1 599,00 Kč
Předobjednávka 2020
Doprava
Parametry
Po celé ČR:v úterý

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód022750VýrobceTHQ NordicZáruka24 měsíců
Stav: Nová
Nová Prodáváme i renovované hry - odborně vyčištěné, otestované a k nerozeznání od nových.Kliknutím sem zjistíte více.

Hra na PlayStation 4

Jazyk hry: Angličtina

Nová nerozbalená hra

Jedná se o předobjednávku a cena je orientační. Datum vydání hry bude upřesněn. Při předobjednávce můžeme hru doručit již ten samý den.

Biomutant se odehrává v alternativní realitě našeho světa, ve kterém lidstvo vyhynulo, zatímco zvířata zmutovala na všelijaké inteligentní rasy a začala nosit oblečení. Hlavní zápletka příběhu spočívá v nakažení Stromu Života jakýmsi jedovatým olejem z podzemí. Pět kořenů tohoto stromu, který dodává život celému světu je zároveň napadeno pěti bossovitými potvorami, kterým je potřeba rozbít ciferník. To je úkol pro hlavního hrdinu, hlodavcoidního mutanta, kterého si lze přizpůsobit do dříve nepředstavitelných detailů, kdy fyzické vlastnosti přímo ovlivňují bojové schopnosti.

V otevřeném světě se hráč setká se šesti kmeny mutantů, z nichž některé chtějí zachránit Strom a některé spíše zabít bobra (nebo mývalokrysu, zkrátka Tebe). Vše ovšem záleží na hráči, jehož volby znatelně ovlivňují chování okolního světa. Celý svět je prolezlý radioaktivitou a dalšími mutagenními sajrajty a fujtajblíky, pomocí nichž můžete svému zviřátku třeba nechat narůst kudlančí tesáky nebo ostnaté ocasy (zadní).

Do nepřátelských chlupáčů lze píchat klackem, mečem, zmíněným ocasem, pěstí, kuší, pistolí, brokovnicí... Zbraně si můžete sami slepovat a upravovat všechny jejich části, což ve výsledku hodí přes tisíc variací. K transportu i k vraždění lze používat různá motorová létadla nebo třeba mutacemi všelijak zkoněné koně. Bojový systém hry nejvíce připomíná jakési variace na futuristické kung fu s bouchačkami a s plným využitím pestrého okolí, které vypadá jako malované a nachází se v něm květiny, stromy, stavby a místy dokonce i nějaké ty koleje.

VěkUSK+16
Typ hryAkční, Fantasy, Mlátička, RPG
VýrobceTHQ Nordic
Záruka24 měsíců
Popis