PS4 Assassins Creed Valhalla - Ultimate Edition (Nová)
PS4 Assassins Creed Valhalla - Ultimate Edition (Nová)
PS4 Assassins Creed Valhalla - Ultimate Edition (Nová)
PS4 Assassins Creed Valhalla - Ultimate Edition (Nová)
PS4 Assassins Creed Valhalla - Ultimate Edition (Nová)
PS4 Assassins Creed Valhalla - Ultimate Edition (Nová)

PS4 Assassins Creed Valhalla - Ultimate Edition (Nová)

999,00 Kč
Poslední kus skladem!
Doprava
Parametry
Po celé ČR:pozítří

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód066607VýrobceUBISOFTZáruka24 měsíců
Stav: Nová
Nová Prodáváme i renovované hry - odborně vyčištěné, otestované a k nerozeznání od nových.Kliknutím sem zjistíte více.

Hra na Playstation 4

Jazyk hry: Angličtina

Nová nerozbalená hra

Ultimate Edition obsahuje:
 • hru Assassins Creed Valhalla
 • Season Pass:
  - Získejte nový epický osbah, poznávejte nové země a objevujte nové vybavení
  - Užijte si strhující příběhovou misi dostupnou při vydání hry
 • Ultimate pack:
  - Berserker Gear pack obsahuje Bearded Axe, Ursine Guard Light Shield, nový skin pro vašeho havrana, mount divokého vlka Hati a Berseker set pro Eivora.
  - Berserker Longship Pack obsahuje majestátní “dlouhou loď” s unikátní figurou na přídi lodi a sadou nových plachet
  - Berserker Settlement Pack obsahuje nové možnosti úpravy a přizpůsobení si obydlí v Anglii Set of Runes balíček vám pomůže k naostření zbraní nebo k vylepšení vybavení dle vašeho výběru
 


Valhalla, neboli Síň Padlých, je místo, kam se dostanou padlí bojovníci, kteří fandí severské mytologii. Pro Assassin‘s Creed by však jedna místnost byla příliš malá, takže místo mrňavé, mrtvolami nebo duchy přetékající Valhally si zahrajeme v Norsku a v Anglii. Dostaneme dokonce i vlastní osadu, kolem které se budeme v rámci příběhu různě ochomýtat. Osadu budeme moci budovat a rozšiřovat a naše příběhová či politická rozhodnutí značně ovlivní její stav. Následkem úzkého spojení mezi osadou a dějem hry budeme ušetřeni trapných okamžiků, jako „heeej, okamžitě vymotej tu sekyru ze střev toho hromotluka, tvou osadu napadla smečka divokých prasat!“

Hlavní paňáček se jmenuje Eivor a je to Viking (v případě volby ženského pohlaví spíše Viqueen) postižený různými RPG mutacemi. Ať si vyberete jakékoliv pohlaví, stejně budete mít ptáka. Havraní společník bude Eivor/a provázet ve všech pozemních bitvách i lodičkových nájezdech. Bude-li potřeba někam násilně najet a ukořistit nějaké ty vzorky anglické kuchyně, poslouží nám vlastnoručně vytvoření nájezdníci či žoldáci vytvoření jiným hráčem. Bitvy budou brutální a krvavé, o to se postará nový bojový systém se dvěmi zbraněmi a navrátivší se skrytá dýka.

Příběh nás na vikinské dlouhé lodi zaveze do devátého století. Eivor se v rámci nového programu dovozu Vikingů-dobyvatelů do zbytku Evropy zdarma pokusí usídlit na pohostinné půdě Anglie. To se z nějakého důvodu nebude líbit Alfredovi Velikému, tehdejšímu vládci Anglie. Kdesi v útrobách této země se setkáme s „The Hidden Ones“, neboli s první verzí řádu Assassinů. Zatímco se Eivor bude hlouběji a hlouběji zamotávat do konfliktu s Alfredem a s „Řádem Starověkých“, v dějové linii moderního dne se dostane ke slovu postava z několika předchozí dílů, Layla.

Valhalla vyjde jak na PS4 a XOne, tak na nové superstroje PS5 a Xbox Series X!

VěkUSK18
Typ hryAkční, Dlouhá hra, Dobrodružná, Fantasy, Historická, Legenda, Otevřený svět, Sandbox, Stealth akce, Velká mapa
VýrobceUBISOFT
Datum vydání09.11.2020
Online multiplayerNe
Záruka24 měsíců
Popis
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení