PS3 Yaiba Ninja Gaiden Z
Renovované
PS3 Yaiba Ninja Gaiden Z
PS3 Yaiba Ninja Gaiden Z
PS3 Yaiba Ninja Gaiden Z
PS3 Yaiba Ninja Gaiden Z
PS3 Yaiba Ninja Gaiden Z

PS3 Yaiba Ninja Gaiden Z

599,00 Kč
Poslední kus skladem!
Doprava
Parametry
Plzeň a okolí:dnesPo celé ČR:v pondělí

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód016632VýrobceTecmo KoeiZáruka24 měsíců
Stav: Renovováno
Renovováno Naše hry jsou odborně vyčištěné, otestované a k nerozeznání od nových. Kliknutím sem zjistíte více.

Hra na PlayStation 3

Jazyk hry: Angličtina

Vyzkoušeno Check_mark Otestováno Check_markVe hře Yaiba: Ninja Gaiden Z budete bojovat s krvelačnými zombiemi jako Yaiba-cyborg ninja, který udělá vše pro svou pomstu a proto, aby zůstal naživu . Po tom, jak byl rozříznut na poloviny, byl přiveden zpět k životu díky cyber technologii. Mávaje svým ninja mečem a mecha zbraněmi v jeho kyborg ruce, masakruje zombie v brutální nadpozemské akci .

Vejděte do světa stylizovaného do živé komiksové knihy, kde ve skvělé grafice poznáváte svět, který zešílel . Hordy nemrtvých může zastavit jen Yaiba, který musí pro tento úkol udělat vše, co je v jeho silách . Bude vraždit tím, že přemění svou kyborgovskou ruku na žiletkovou motorovou pilu, nebo prostě jen odtrhá nepříteli ruce a použije je jako zombie Nunchuk? Obojí je možné a obojí naplňuje Yaibovo srdce jedním - touhou zabíjet více a více zombie! Od motorové pily po raketové údery, unikátní způsob využívání zbraní dává úplně nový význam slovu "dobře vyzbrojený" . Detailní a značně stylová grafika vtáhne hráče do jejich vlastního příběhu. Vraždění spočívá v představivosti. Ať už odtrhnete zombie ruce a použijete je jako zombie Nunchuck nebo chytíte zombie svou mecha rukou a rozmlátíte s ní vše kolem sebe. Vražedná představivost je pouze Vaše.

Budujte hněv s každým zabitým zombie a vypusťte adrenalinem nabité superútoky na nemrtvé! Poznejte příběh Yaibovy mysteriózní minulosti přes videosekvence ve stylu japonské ruční malby.

Množství unikátních funkcí pro současnou generaci hráčů - intenzivní souboje pro CORE hráče a vizuální krása pro ostatní běžné hráče. Nejen nemrtví lidé, ale i nelidské fúze mrtvého masa budou vašimi nepřáteli, tak se jich raději zbavte.

Nadpozemská, nekonečná akce plná neutuchajícího násilí, která se přeruší pouze vyvoláním ještě většího chaosu!

VěkUSK18
Typ hryAkční, Mlátička, Ninja, Zombie
VýrobceTecmo Koei
Datum vydání18.03.2014
Online multiplayerne
Popis