PS3 Skylanders: Trap Team (pouze hra)
Akce
Výprodej
Renovované
PS3 Skylanders: Trap Team (pouze hra)
PS3 Skylanders: Trap Team (pouze hra)
PS3 Skylanders: Trap Team (pouze hra)
PS3 Skylanders: Trap Team (pouze hra)
PS3 Skylanders: Trap Team (pouze hra)

PS3 Skylanders: Trap Team (pouze hra)

259,00 Kč
Skladem > 3 ks
Doprava
Parametry
Plzeň a okolí:dnesPo celé ČR:zítra

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód063376VýrobceACTIVISIONZáruka24 měsíců
Stav: Renovováno
Renovováno Naše zboží je odborně otestované, vyčištěné a k nerozeznání od nového. Kliknutím sem zjistíte více.

Hra na PlayStation 3

Jazyk hry: Angličtina

Vyzkoušeno Check_mark Otestováno Check_mark

Skylanders Trap Team zavádí průlomovou inovaci, která Vám umožňuje pochytat nejvyhledávanější darebáky ve Skylands pomocí pastí. Následně můžete pak tyto darebáky využít ve velkém boji za dobro.

KE HRANÍ HRY JE ZAPOTŘEBÍ PORTÁL A POSTAVIČKY (lze zakoupit zvlášť)

PS3 Starter Pack Trap Team obsahuje vše potřebné ke spuštění hry.

Součástí balení je pouze hra

Je to hra nebo hračka? Odpověď: Obojí!

Série Skylanders nově definuje fenomén postaviček ožívajících ve hře s dalším přelomovým pokračováním s názvem Skylanders Trap Team. V předchozích hrách série Skylanders jste mohli fyzické hračky oživit ve hře. V Skylanders Trap Team se mají věci přesně naopak a můžete postavy ze hry přenést do fyzických "pastí", které si můžete vzít s sebou a pomocí nich hračky ožívají.

Ve hře pokračuje Kaos ve své snaze ovládnout SKYLANDS. Objevil umístění legendárního vězení Cloudcracker, pevnosti postavené výhradně z kouzelné látky Traptanium a domova nejhorších zloduchů ve SKYLANDS. Ve snaze vybudovat svou vlastní armádu vypustí Kaos z vězení ty nejhledanější darebáky na svobodu. Přitom se střepy Traptania dostanou na Zemi v podobě pastí. Vaším úkolem je nyní pochytat všechny darebáky pomocí mocných Traptanium pastí a porazit Kaose dříve, než bude příliš pozdě!

Hra nabízí nebývalý přídavek do hry v podobě Traptanium pastí. Když tento nový typ hračky umístíte přímo do Traptanium portálu, můžete chytat různé speciální padouchy a magicky je dopravit ze SKYLANDS do skutečného světa.

Jak dostat postavičku do hry:

Připojte portál pomocí USB ke konzoli. Portál se sám nainstaluje. Pokud položíte figurku nebo předmět na portál, přenese se do hry. Na portál lze položit až dvěpostavičky Skylanders.

Postavičky můžete libovolně měnit i v průběhu hry. Jediný způsob, jak můžete ve hře prohrát je, že vaší postavičce dojde zdraví.


Skylanders_BlastBuckler2

7

Traptanium Portal of Power

Ve hře Skylanders Trap Team můžete hrát za postavičky Skylanders, nebo můžete pochytat nejhledanější darebáky ve Skylands a využít je v boji o dobro. Je jen na Vás, abyste tyto rošťáky našli a pochytali je do nových pastí, které je přenesou do reálného světa prostřednictvím Traptanium portálu.

Převeďte je na stranu dobra

Když porazíte padoucha, vložte krystal se stejnou třídou elementu jako je on. V ten moment padouch přejde na stranu dobra. Během hraní pak můžete střídat za koho zrovna hrajete - za Skylandera nebo padoucha.

Jeden krystal pojme v jednu chvíli max. jednoho padoucha. Avšak můžete je střídat v tzv. Villain Vaultu.

Pořizujte si různé krystaly a staňte se vlastníkem ohromující armády padouchů!

VěkUSK6
Typ hryDětská, Interaktivní, Pro holky, Pro nejmenší, Zábavná
VýrobceACTIVISION
Datum vydání30.09.2014
Online multiplayerne
Záruka24 měsíců
Popis
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení