PS3 Silent Hill HD Collection
Renovované
PS3 Silent Hill HD Collection
PS3 Silent Hill HD Collection
PS3 Silent Hill HD Collection
PS3 Silent Hill HD Collection
PS3 Silent Hill HD Collection

PS3 Silent Hill HD Collection

999,00 Kč
Poslední kus skladem!
Doprava
Parametry
Plzeň a okolí:dnesPo celé ČR:v úterý

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód016664VýrobceKonamiZáruka24 měsíců
Stav: Renovováno
Renovováno Naše hry jsou odborně vyčištěné, otestované a k nerozeznání od nových. Kliknutím sem zjistíte více.

Hra na PlayStation 3

Jazyk hry: Angličtina

Vyzkoušeno Check_mark Otestováno Check_markKlasický horor o tajemném městě Silent Hill se dočkává přepracování z PS2 na konzoli PS3. Druhý a třetí díl byl restaurován co se týče grafického zpracování, které nyní plně podporuje HD rozlišení, ale také byly kompletně nadabovány dialogy, aby odpovídaly současným požadavkům na kvalitu zvuku.

Silent Hill 2

Aby odhalil pravdu o své zesnulé manželce Mary, James se vrací do Silent Hillu, na místo, které je mnohem živější, než by kdo čekal. Jak James proniká hlouběji do města, objevuje stále odpornější kreatury, se kterými musí bojovat. Boj s monstry je ale jen část úkolu, který ho čeká - v jeho cestě ho brzdí také série hádanek. Silent Hill 2 obsahuje nastavitelnou hratelnost a hráč si může zvolit obtížnost bojů i hádanek. Herní scénář zůstává nezměněn bez ohledu na obtížnost.

Silent Hill 3

Silent Hill 3 opět přináší hrůzostrašnou atmosféru psychologického hororu a fantastickou hratelnost, při které mrazí v zádech. Hráč se vžívá do role křehké mladé dívky, která odhaluje spojitost svých strašlivých snů a vnitřních strachů s tajemným městem jménem Silent Hill a musí bojovat o vlastní život. Hra ohromí detailním grafickým zpracováním, kvalitním příběhem a ještě děsivějšími příšerami. Sillent Hill 3 má ambice stát se jednou z nejlepších hororových adventur všech dob.

VěkUSK18
Typ hryAdventura, Horor
VýrobceKonami
Datum vydání01.01.2010
Online multiplayerne
Popis