Renovováno Naše hry jsou odborně vyčištěné, otestované a k nerozeznání od nových. Kliknutím sem zjistíte více.

Hra na PlayStation 3

Jazyk hry: Angličtina

Vyzkoušeno Check_mark Otestováno Check_mark

Tour de France je čistý mix akce a adrenalinu. Hrajte jako profesionální cyklista, který soutěží v Tour de France, nejprestižnějším ze všech cyklistických závodů! Vyberte si svůj tým, svého cyklisty a vrhněte se na závody! Musíte bojovat s největšími mistry během 21 oficiálních etap celé Tour de France 2011! Přizpůsobte své úsilí v jednotlivých etapách, abyste zůstali v nejlepší formě, spolupracujte s ostatními členy týmu, dávejte pozor na svou pověst a pokud je to nutné, budujte spojenectví se soupeři abyste vyhráli etapu, nebo se posunuli v žebříčku.

Vaše činy a loajalita ovlivní Vaši pověst během celé akce a mají vliv na vaši schopnost zopakovat, nebo nezopakovat rozhodující strategie a aliance v průběhu tří týdnů tohoto velkého závodu. Potřebujete pevné nervy a smysl pro taktiku abyste vyhráli soutěž a její nejprestižnější dresy, jako například žluté tričko! Oficiální cesta Tour de France 2011 a každá z jejích 21 etap byly přesně vymodelovány s využitím hyper realistické grafiky a nabízejí neuvěřitelný zážitek ponoření. Úniky, útoky v horských průsmycích, nebezpečné svahy, sprinty hlava na hlavě ... zúčastněte se každé akce na Tour z pohledu špičkovým sportovcům!