PS3 Jasf
-30%
Renovované
PS3 Jasf
PS3 Jasf
PS3 Jasf
PS3 Jasf
PS3 Jasf

PS3 Jasf

999,00 Kč 699,00 KčUšetříte 300,00 Kč
Poslední kus skladem!
Doprava
Parametry
Plzeň a okolí:dnesPo celé ČR:v úterý

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód004691VýrobceEvolved GamesZáruka24 měsíců
Stav: Renovováno
Renovováno Naše hry jsou odborně vyčištěné, otestované a k nerozeznání od nových. Kliknutím sem zjistíte více.

Hra na PlayStation 3

Jazyk hry: Angličtina

Vyzkoušeno Check_mark Otestováno Check_markHra Jane’s Advanced Strike Fighters se odehrává ve fiktivní zemi Azbaristan. Kdysi velký národ byl rozdrobený desetiletím občanské války. Desetiletá válka skončila obrovským územním ziskem pro Northern Peoples Republicand. To jim umožnilo kontrolu nad téměř celou zemí, kromě provincie na jihu, bohaté na ropu. Jižnímu Azbaristan Democratic Front se podařilo odrazit Sever jen s pomocí Západu, který dodává vojenskou a logistickou podporu malému státu na oplátku za vývoz ropy.

Vy převezmete roli Razor, vůdce letky a musíte vést boj za znovusjednocení Azbaristanu a ochránit důležité zájmy Západu.

JASF je intenzivní moderní letecký simulátor, který představuje 16 epických příběhových misí, které posouvají vzdušný boj na novou úroveň.

Bojujte s nepřáteli pomocí 30 autentických licencovaných letadel v boji na rozsáhlém bojišti. Singleplayer a kooperativní multiplayer (2-4 hráči) kampaň se 16 příběhovými misemi.

Děj se odehrává ve fiktivní blízkovýchodní zemi Azbaristan, kde jste součástí americké stíhací perutě během občanské války. 30 detailně vytvořených oficiálně licencovaných letadel. 65 000 km2 a nejrůznější oblasti, včetně míst, pohoří a pouští. Multiplayer mód až pro 16 hráčů.

VěkUSK12
Typ hryLetadla, Moderní válka, Simulátory, Válečná
VýrobceEvolved Games
Datum vydání02.03.2012
Online multiplayer1-16 hráčů
Záruka24 měsíců
Popis