PS3 Heroes Over Europe
Renovované
PS3 Heroes Over Europe
PS3 Heroes Over Europe
PS3 Heroes Over Europe
PS3 Heroes Over Europe
PS3 Heroes Over Europe

PS3 Heroes Over Europe

399,00 Kč
Poslední kus skladem!
Doprava
Parametry
Plzeň a okolí:dnesPo celé ČR:v úterý

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód002859VýrobceUBISOFTZáruka24 měsíců
Stav: Renovováno
Renovováno Naše hry jsou odborně vyčištěné, otestované a k nerozeznání od nových. Kliknutím sem zjistíte více.

Hra na PlayStation 3

Jazyk hry: Angličtina

Vyzkoušeno Check_mark Otestováno Check_markPokračování populární arkádové simulace Heroes of the Pacific ve kterém zasednete do kokpitů více než čtyřiceti spojeneckých letounů, které svého času brázdily oblohu evropských bojišť a postavíte se v nich smrtící německé Luftwaffe.

V období od roku 1940 do 1945 vás bude nepřítel nejednou převyšovat jak početně, tak technicky, toho se ale hrdinní letci z Británie, USA, Kanady a Nového Zélandu (během hry se zhostíte role hned několika pilotů) jen stěží zaleknou. Ostatně, Spojené království neubránili jen tak náhodou.

Na každý nepřátelský letoun při tom platí jiná taktika. Některým se bude stačit pověsit „za zadek“, jiné půjde likvidovat překvapivými přepady z oblaků, na německé bombardéry zase vystačí útok zvrchu, na místa nekrytá střílnami.

Ačkoliv má být titul spíše arkádou, než simulátorem, rozdíly se objeví i v ovládání jednotlivých letadel. Všechny budou charakterizovány třemi faktory: rychlostí, pohyblivostí a zbraňovou účinností. Efekt poznáte okamžitě - vrhat se střemhlav v lehoučkém Swordfishi bude úplně něco jiného, než ukočírovat divoké manévry ničivé B-17ky.

VěkUSK16
Typ hryII.Světová, Letadla, Simulátory, Válečná
VýrobceUBISOFT
Datum vydání17.09.2009
Online multiplayer1-16 hráčů
Záruka24 měsíců
Popis