PS3 Guitar Hero World Tour (pouze hra)
-7%
Akce
Výprodej
PS3 Guitar Hero World Tour (pouze hra)
PS3 Guitar Hero World Tour (pouze hra)
PS3 Guitar Hero World Tour (pouze hra)
PS3 Guitar Hero World Tour (pouze hra)
PS3 Guitar Hero World Tour (pouze hra)

PS3 Guitar Hero World Tour (pouze hra)

149,40 Kč 139,00 Kč
Skladem 3 ks
Doprava
Parametry
Plzeň a okolí:dnesPo celé ČR:zítra

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód009529VýrobceACTIVISIONZáruka24 měsíců
Stav: Renovováno
Renovováno Naše hry jsou odborně vyčištěné, otestované a k nerozeznání od nových. Kliknutím sem zjistíte více.

Hra na PlayStation 3

Jazyk hry: Angličtina

Vyzkoušeno Check_mark Otestováno Check_markDalší pokračování úspěšné videoherní hudební série se vrací a přináší s sebou opět hity oblíbených klasických a moderních rockových kapel všech dob, včetně Van Halen, Linkin Park, The Eagles, Sublime a mnoho dalších. A proč čtyřka nese podtitul World Tour? Protože si to v ní konečně mohou proti sobě rozdat dvě rockové skupiny z opačných koutů světa v novém online módu až pro osm lidí najednou.

Kromě nově navrženého ovládání kytary, které lépe reaguje na hráčovy pokyny, a mikrofonu přináší hra nejrealističtější zážitky z bubnování v oblasti videoher-s autentickými elektronickými bicími. Hra nabízí tři bubny, dva cimbály a basový buben.

Guitar Hero World Tour přináší více způsobů, jak hrát, než kdy předtím. Virtuální hudebníci mohou žít ve své rock-and-rollové představě při hraní buď na samostatný nástroj, nebo na libovolnou kombinaci nástrojů, a to vše jako doplněk k celkovým zkušenostem kapely. Kromě všech on-line herních režimů z předchozího dílu, představuje Guitar Hero World Tour mód"Bitva kapel", který umožňuje, aby se připojilo osm hráčů on-line a úkolem každé kapely je určit, která je nejlepší z nejlepších.

Nové herní"Hudební studio" umožňuje hráči vyjádřit svou hudební kreativitu tím, že mu umožní přístup podle jeho přání k jakémukoli nástroji pro vytvoření digitální hudby úplně od nuly, s využitím všech nástrojů. Tyto skladby pak může hrát hráč přímo ve hře. Hudební tvůrci budou mít rovněž možnost podělit se o své nahrávky s přáteli online prostřednictvím GHTunes, přičemž ostatní hráči mohou stáhnout jejich jedinečné skladby a přehrávat si je.

VěkUSK0
Typ hryHudební, Interaktivní, Zábavná
VýrobceACTIVISION
Datum vydání26.10.2008
Offline multiplayerCo-op, Shared-screen, Více než 2 hráči
Online multiplayer1-8 hráčů
Popis