PS3 Blur
Akce
Výprodej
Renovované
PS3 Blur
PS3 Blur
PS3 Blur
PS3 Blur
PS3 Blur

PS3 Blur

399,00 Kč
Poslední kus skladem!
Doprava
Parametry
Po celé ČR:pozítří

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód004567VýrobceACTIVISIONZáruka24 měsíců
Stav: Renovováno
Renovováno Naše hry jsou odborně vyčištěné, otestované a k nerozeznání od nových. Kliknutím sem zjistíte více.

Hra na PlayStation 3

Jazyk hry: Angličtina

Vyzkoušeno Check_mark Otestováno Check_markBlur nejsou jen akcí nabité závody plné rychlých zatáček, nečekaných a záludných zkratek, hrůzu nahánějící skoky či komplexně zpracovaný model poškození, který zprostředkuje působivý pohled na havárie.

Příběh hry je rovněž představován prostřednictvím novátorského rozhraní, které klade důraz na herní komunitu a které přerůstá rozměry samotné hry.

Vlastnosti:
Ujměte se celkem padesátky licencovaných aut. Vozy budou rozděleny do jednotlivých tříd, přičemž každá z nich se bude víc hodit na určitý druh jízdy.

Všechny tratě vycházejí ze skutečných předloh a postupně vás vezmou do Los Angeles, San Francisca, britského Hackney, Barcelony, Japonska a dalších.

Během závodění budete sbírat power-upy, které vám zajistí třeba používání nitra, pokládání min nebo aktivování ochranného štítu - a tyhle jednotlivé kousky navíc nějakým způsobem půjde kombinovat anebo od obchodníků kupovat jejich modifikované verze.

Vedle split-screenu bude hra podporovat i online závodění až pro dvacet hráčů, a to včetně možnosti si vytvářet své vlastní multiplayerové módy a ty pak sdílet přes komunitní síť Blur. Tam se jinak vždy dozvíte, kdo z vašich přátel je právě online, co se v herním světě poslední dobou stalo a kdy se konají další závody.

VěkUSK12
Typ hryAuta, Závodní, Závodní arkáda
VýrobceACTIVISION
Datum vydání25.05.2010
Offline multiplayerPvP, Split-screen, Více než 2 hráči
Online multiplayer1-20 hráčů
Záruka24 měsíců
Popis