PS3 Birds Of Steel
Renovované
PS3 Birds Of Steel
PS3 Birds Of Steel
PS3 Birds Of Steel
PS3 Birds Of Steel
PS3 Birds Of Steel

PS3 Birds Of Steel

749,00 Kč
Skladem 2 ks
Doprava
Parametry
Plzeň a okolí:dnesPo celé ČR:zítra

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód012994VýrobceKonamiZáruka24 měsíců
Stav: Renovováno
Renovováno Naše hry jsou odborně vyčištěné, otestované a k nerozeznání od nových. Kliknutím sem zjistíte více.

Hra na PlayStation 3

Jazyk hry: Angličtina

Vyzkoušeno Check_mark Otestováno Check_markBirds of Steel, bojový simulátor od Konami, který nabízí některé z najklíčovějších leteckých bitev 2. světové války, včetně bitvy o Midway, Guadalcanal, bitvu v Korálovém moři, historický útok na Pearl Harbour, ostrov Malta, údolí řeky Ruhr, a další. Můžete si vybrat, jak chcete aby byly kampaně podrobné.

Slušná úroveň detailů a pěkně zachycené vlečné zóny, které byly brilantně uvedeny do života. Poškození letadla se vždy odrazí v jeho ovládání odpovídajícím způsobem. Stejně tak řada kamerových pohledů umožňuje, aby byli svědky svých dovednosti z řady externích pohledů, nebo z různých pilotních kabin 100 letadel.

Mise jsou představeny v briefingu, kde můžete vidět svůj příspěvek týkající se celého scénáře, s novými letadly, které jsou k dispozici po dokončení specifických cílů.

Birds of Steel Vám také nabízí řadu ovládacích systémů, od jednoduchého arkádového stylu, do zcela věrný systém ovládání, který nabízí plnou kontrolu nad každým aspektem letu.

VěkUSK16
Typ hryHistorická, II.Světová, Letadla, Válečná
VýrobceKonami
Datum vydání13.03.2012
Online multiplayer1-16 hráčů
Popis