PS3 Bioshock
Renovované
PS3 Bioshock
PS3 Bioshock
PS3 Bioshock
PS3 Bioshock
PS3 Bioshock

PS3 Bioshock

159,00 Kč
Skladem 2 ks
Doprava
Parametry
Plzeň a okolí:dnesPo celé ČR:v úterý

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód014749Výrobce2K GamesZáruka24 měsíců
Stav: Renovováno
Renovováno Naše hry jsou odborně vyčištěné, otestované a k nerozeznání od nových. Kliknutím sem zjistíte více.

Hra na PlayStation 3

Jazyk hry: Angličtina

Vyzkoušeno Check_mark Otestováno Check_mark

V šedesátých letech minulého století skupina elitních vědců společně s předními umělci, filozofy a sportovci vybudovali tajné podmořské město - takzvaný Rapture. Tam chtěli v klidu žít a bádat, aniž by je ovlivňovaly vlády nebo se museli starat o peníze či sociální jistoty. Cílem komunity bylo soustředit se na svou výjimečnost, namísto mrhání energie nevděčným masám, které jsou na povrchu.

Tam, hluboko na dně oceánu, začnou provádět genetické experimenty, aby vylepšili a prodloužili délku života. Revolučním objevem, původem z vodních živočichů, se stane ADAM - zázračný všelék na jakékoli nemoci a ideální nástroj k sebezdokonalení mentálních i fyzických vlastností, který v Rapturu jednoznačně zastíní peníze či jídlo. Vymkne se to však kontrole a utopistická společnost nabere velice rychlý a sebezničující směr.

Dostáváme se do role pasažéra havarovaného letadla, který se náhodou dostane k majáku uprostřed širé vodní plochy. Tam nalezne batysféru a spustí se do hlubin, kde najde Rapture. Ten už je však ve strašném stavu. Dozněla genetická občanská válka, nebo stále zuří, ale to už nikdo neví. Velkolepý plán se přerodil v noční můru a po koplexu pobíhají mutanti a jinak mentálně pokřivéná stvoření. ADAM se stal takříkajíc drogou a nutí bytosti páchat různá zvěrstva. Toliko k utopii a hůrá do světa chaosu.


VěkUSK18
Typ hryAkční, Sci-Fi, Střílečka
Výrobce2K Games
Datum vydání17.10.2008
Online multiplayerNe
Záruka24 měsíců
Popis