PS2 Without Warning
Akce
Výprodej
Renovované
PS2 Without Warning
PS2 Without Warning
PS2 Without Warning
PS2 Without Warning
PS2 Without Warning

PS2 Without Warning

199,00 Kč
Poslední kus skladem!
Doprava
Parametry
Po celé ČR:zítra

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód004453VýrobceCapcomZáruka24 měsíců
Stav: Renovováno
Renovováno Naše hry jsou odborně vyčištěné, otestované a k nerozeznání od nových. Kliknutím sem zjistíte více.

Hra na PlayStation 2

Jazyk hry: Angličtina

Vyzkoušeno Check_mark Otestováno Check_markWithout Warning je akční titul, který do značné míry připomíná populární seriál 24 hodin. Příběh se totiž odehraje během 12 hodin, kdy teroristická organizace zaútočí na chemickou továrnu v USA a hrozí tak velmi akutní nebezpečí, že dojde ke katastrofě, jež by mohla usmrtit několik milionů lidí.

Hráč tentokrát nepřebírá roli jednoho osamělého hrdiny, ani nepřebírá velení nad speciálně vycvičenou jednotkou. Celou hru totiž absolvuje v kůži hned 6 zcela odlišných postav zcela odlišného charakteru. Hra je rozdělena na úseky, v nichž hráč střídá jednotlivé role a kromě toho, že na něj čekají pokaždé jiné úkoly i překážky, má možnost vidět různé situace z jiného úhlu pohledu.

Hra za každou z postav je skutečně zcela odlišná. Každá z nich má totiž jiné motivy a také jiné schopnosti. K dispozici tedy jsou Kyle Rivers (zkušený velitel speciální zásahové jednotky, v jehož kůži se hráč ocitá nejčastěji), Jack Hooper (člen speciální zásahové jednotky, ale jde o naprostého zelenáče, pro něhož je tohle první mise), Ed Reagan (expert na výbušniny a boj zblízka), Tanya Shaw (vystrašená sekretářka, která si chce pouze zachránit holý život), Dave Wilson (člen tovární ochranky, který byl přehlédnut teroristy) a Ben Harrison (kameraman TV stanice, jehož helikoptéru teroristé sestřelili).

Postavy se budou moci v různých úsecích hry i setkat, kdy dojde k zajímavé spolupráci. Jinak však bude hrát každý sám za sebe, čímž však eventuelně ovlivní i osudy ostatních. Co se náplně hry týče, liší se podle postavy, kterou hráč zrovna ovládá. Je zřejmé, že v případě Tanyi nelze očekávat frenetickou akci, nebo souboje tváří v tvář, tak jak to lze očekávat při hře za Eda Reagana.

VěkUSK16
Jazyk hryAngličtina, Němčina, Francouzština, Italština, Španělština
Typ hryAkční, Střílečka
VýrobceCapcom
Datum vydání27.10.2005
Online multiplayerne
Záruka24 měsíců
Popis
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení