PS2 Virtua Fighter 4
Renovované
PS2 Virtua Fighter 4
PS2 Virtua Fighter 4
PS2 Virtua Fighter 4
PS2 Virtua Fighter 4
PS2 Virtua Fighter 4

PS2 Virtua Fighter 4

159,00 Kč
Skladem 3 ks
Doprava
Parametry
Po celé ČR:v úterý

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód005499VýrobceSEGAZáruka24 měsíců
Stav: Renovováno
Renovováno Naše hry jsou odborně vyčištěné, otestované a k nerozeznání od nových. Kliknutím sem zjistíte více.

Hra na PlayStation 2

Jazyk hry: Angličtina

Vyzkoušeno Check_mark Otestováno Check_markVirtua Fighter 4 je arénová bojovka zpracovávající bojová umění nejrealističtěji ze všech podobných her pro Playstation 2. K dispozici budete mít 13 bojovníků (z toho 2 nové) s velmi různorodou škálou stylů od kung fu, shaolinského stylu, stylu kudlanky, jeet kune do, přes klasické karate, různé pouliční styly, wrestling, ninjutsu až po aiki ju-jitsu.

Herní módy zahrnují klasicky trénink (free, trial a command, ve kterém projdete všechny možné pohyby postavy), arcade a versus. V režimu AI máte možnost vytrénovat si oblíbený charakter do podoby nekompromisního zabijáka, který nemilosrdně rozpráší kteréhokoliv soupeře, aniž by se jeho trenér (tudíž vy) vůbec dotkl DualShocku!

Prostě svého borce vycvičíte a pak jej postavíte do arény proti dalšímu počítačem řízenému bojovníkovi a jen pohodlně sledujete, jak si váš svěřenec vede. V Kumite módu budete čelit v podstatě nekonečnému přívalu soupeřů na různé výkonnostní úrovni za jejichž postupné porážení získáváte nové "módní" doplňky pro svou postavu. Zároveň si budete zvyšovat svoji úroveň skrze systém pásků, jak jej známe z tradičních bojových umění, tj. deseti kyu a několika danů. K dispozici je řada arén, přičemž některé z nich jsou interaktivní a umožní vám opustit ring.

VěkUSK12
Jazyk hryAngličtina, Němčina, Francouzština, Italština, Španělština
Typ hryBojová, Styl Tekken
VýrobceSEGA
Datum vydání01.08.2001
Offline multiplayerPvP, Shared-screen
Online multiplayerne
Záruka24 měsíců
Popis