PS2 Sonic Riders
Akce
Renovované
PS2 Sonic Riders
PS2 Sonic Riders
PS2 Sonic Riders
PS2 Sonic Riders
PS2 Sonic Riders

PS2 Sonic Riders

499,00 Kč
Poslední kus skladem!
Doprava
Parametry
Plzeň a okolí:dnesPo celé ČR:zítra

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód007624VýrobceSEGAZáruka24 měsíců
Stav: Renovováno
Renovováno Naše hry jsou odborně vyčištěné, otestované a k nerozeznání od nových. Kliknutím sem zjistíte více.

Hra na PlayStation 2

Jazyk hry: Angličtina

Vyzkoušeno Check_mark Otestováno Check_mark

Sonic Riders je arkádový závodní titul, který hráčům nabídne možnost setkat se všemi alespoň trošku významnějšími postavami, jež se kdy objevily v Sonic titulech.

Zápletka Sonic Riders je jednoduchá. Dr. Robotnik pořádá závodní klání, jehož vítěz se stane hrdým majitelem smaragdu Chaosu. Příležitost zúčastnit se si kromě jiných nenechal ujít samotný DR. Robotnik a chybět nebudou ani Sonic the Hedgehog, Knuckles the Echidna, Storm the Albatross, Jet the Hawk, Miles "Tails" Prower a Web the Swallow. Ani jednu z postav snad není třeba blíže představovat. Jejich jména a činy jsou totiž napevno zapsána v historii videoher. Sonic Riders je titul postavených na extrémech. Závodí se totiž v extrémních rychlostech na vzdušných boardech a k vítězství bude kromě precizního manévrování třeba i extrémní drzosti a opatrnosti při provádění speciálních extrémních pohybů.

Sonic Riders je zkrátka titul plný extrémů. Jedním z velmi důležitých prvků titulu bude využívání vzdušného proudu, který za sebou zanechává každý ze závodníků. Hráč během závodu bude spotřebovávat palivo, kterým je samozřejmě vzduch. Palivo bude možné doplňovat jenom na několika místech na trati a také tím, že se hráč poveze na vzdušném proudu za soupeřem. Aby se tohoto prvku nedalo jednoduše zneužívat, tak bude moci každý hráč působit jakési anomálie ve svém vzdušném proudu. Jejich prostřednictvím bude možné knock-outovat závodníka, který se v daném vzdušném proud veze. Tvůrci chystají řadu zajímavých tratí situovaných do známých (Splash Canyon, Egg Factory, Green Cave, Sandy Ruin) i zbrusu nových lokací. Tratě přitom budou plné záludných překážek, ale i zkratek, jejichž objevení může ušetřit cenné sekundy.

Hra bude samozřejmě podporovat multiplayer v několika módech až pro 4 hráče.

VěkUSK6
Jazyk hryAngličtina, Němčina, Francouzština, Italština, Španělština
Typ hryDětská, Závodní, Závodní arkáda
VýrobceSEGA
Datum vydání21.02.2006
Offline multiplayerPvP, Split-screen, Více než 2 hráči
Online multiplayerne
Popis