PS2 MegaRace 3 Nanotech Disaster
Renovované
PS2 MegaRace 3 Nanotech Disaster
PS2 MegaRace 3 Nanotech Disaster
PS2 MegaRace 3 Nanotech Disaster
PS2 MegaRace 3 Nanotech Disaster
PS2 MegaRace 3 Nanotech Disaster

PS2 MegaRace 3 Nanotech Disaster

99,00 Kč
Poslední kus skladem!
Doprava
Parametry
Po celé ČR:v pondělí

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód024351VýrobceMicroidsZáruka24 měsíců
Stav: Renovováno
Renovováno Naše hry jsou odborně vyčištěné, otestované a k nerozeznání od nových. Kliknutím sem zjistíte více.

Hra na PlayStation 2

Jazyk hry: Angličtina

Vyzkoušeno Check_mark Otestováno Check_mark

MR3 je dalším dílem bláznivé závodní série, která tentokrát ale zcela úplně mění svou podobu. Místo víceméně klasických závodních strojů z prvních dvou dílů se nyní budou na ještě šílenějších tratích prohánět velmi futuristická vznášedla ve stylu Wipeout 2097.

MegaRace není nic jiného než šílená televizní závodní soutěž uváděná cynickým moderátorem Lancem Boylem (hraje jej Christian Erickson) ve skutečných hraných sekvencích. A vaším cílem je samozřejmě poražení všech soupeřů a získání přízně diváků. K tomu vám samozřejmě ve stylu série budou pomáhat různé zbraně a powerupy, kterými můžete své nepřátele zcela odrovnat. Pokud se vám navíc bude dařit, budete získávat upgrady pro svá vozítka v podobě lepších motorů, pancéřování apod.

Hra disponuje klasickými režimy Practice, Arcade, Catastrophe a Career. Practice slouží pouze jako tutoriál a jeho dokončení odemkne mód Catastrophe. V něm dostává hráč na každé trati specifický úkol, jako například stíhání a zničení velkého brouka či zabránění vzniku černé díry ničením energetických částic na a kolem trati. Mód Arcade představuje klasický závodní režim na 33 tratích proti krvelačným soupeřům. V posledním módu Career projdete jakousi kampaní velmi podobnou režimu Arcade s důrazem na vylepšování svého vozu.

 
VěkUSK6
Jazyk hryAngličtina, Němčina, Francouzština, Italština, Španělština
Typ hrySci-Fi, Závodní, Závodní arkáda
VýrobceMicroids
Datum vydání29.03.2002
Online multiplayerNe
Záruka24 měsíců
Popis