První nastavení konzole

Služba První nastavení konzole představuje kompletní počáteční nastavení Vámi zakoupené herní konzole. Vaše konzole bude po spuštení okamžitě připravena k použití - stačí vložit hru a můžete hrát.

Naši technici konzoli rozbalí, provedou veškerá úvodní nastavení, jako je třeba vytvoření uživatelského účtu, nastavení optimálního rozlišení pro vaši obrazovku, či spárování dodávaného ovladače. Pokud zakoupíte ovladačů více, tak samozřejmě spárujeme všechny. Navíc provedeme veškeré aktualizace systému, a pokud je to u dané konzole možné, nastavíme i český jazyk.

Přihlašovací údaje k uživatelskému účtu přiložíme k zakoupené konzoli ve formátu A4 s návodem na případnou změnu hesla.

K novému účtu na konzolích PlayStation 3 a PlayStation 4 obdržíte 14 dní členství PS Plus zdarma. Členství můžete aktivovat na konzoli podle přiloženého návodu ve formátu A4.

Veškeré speciální a upřesňující informace (např. preferovaný jazyk nebo uživatelskou přezdívku) pište prosím do poznámky. Děkujeme.

Check_mark Vytvoření účtu na Xbox Live / PlayStation Network

Check_mark Spárování bezdrátového ovladače s konzolí - týká se i dalších přikoupených ovladačů

Check_mark Nastavení optimálního rozlišení pro váš televizor

Check_mark Nastavení českého jazyka (je-li k dispozici)

Check_mark Aktualizaci systému


První nastavení nabízíme pro následující herní konzole:

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení