Prodloužená záruka

Prodloužená záruka poskytuje zachování příjemných chvilek s Vaší oblíbenou herní konzolí. Na všechny záruční opravy tu zkrátka "máte lidi". S naší prodlouženou zárukou se nemusíte bát nefunkčnosti nebo případných problémů. Zboží stačí bezplatně reklamovat, stejně jako u základní záruky a naši technici se o všechno postarají. Navíc Vám odpadnou starosti s hledáním spolehlivého a zároveň cenově přijatelného servisu. U mimozáručních oprav sa platí nejen díly, ale i práce a doprava. S naší prodlouženou zárukou máte všechno zdarma.

Prodlouženou záruku samozřejmě můžete uplatnit opakovaně - nemá žádný limit. Pokud zboží nelze opravit, nahradíme ho jiným kusem shodného typu. Můžeme se ale i dohodnout na výměně za novější verzi s úhradou cenového rozdílu. Prodloužená záruka sa počítá od prvního dne po skončení klasické záruky.

Podmínky prodloužené záruky jsou shodné s podmínkami standardní záruky. Nejedná sa o pojištění proti mechanickému poškození, odcizení apod.

Prodloužená záruka chrání Vaše zboží v plném rozsahu, stejně jako standardní záruka.

Check_mark Kompletní servisní služby bez spoluúčasti či dalších poplatků navíc

Check_mark Možnost uplatnit na všechny výrobní vady a poruchy mající vliv na funkčnost

Check_mark Jistota kvalitních a funkčních náhradních dílů

Check_mark Přednostní vybavení reklamace

Check_mark Není nutné hledat autorizovaný servis

 

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení