Přívěsek na klíče GTA 5 Grand Theft Auto V - různé druhy (nové)
Přívěsek na klíče GTA 5 Grand Theft Auto V - různé druhy (nové)
Přívěsek na klíče GTA 5 Grand Theft Auto V - různé druhy (nové)
Přívěsek na klíče GTA 5 Grand Theft Auto V - různé druhy (nové)

Přívěsek na klíče GTA 5 Grand Theft Auto V (nový)

na dotaz
Tento produkt nelze zakoupit
Dočasně vyprodáno
Doprava
Parametry

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód020816Záruka24 měsíců
Stav: Nové
Nové Prodáváme i renovované zboží - odborně vyčištěné, otestované a k nerozeznání od nového. Kliknutím sem zjistíte více.

Přívěsek na klíče ve stylu hry GTA 5

Nový nerozbalený přívěsek

Přívěsek na klíče GTA 5 Grand Theft Auto V

Sběratelský předmět ke hře GTA 5

Přívěsek na klíče se třemi nejzásadnějšími připomínkami nekonečně vtipné hry GTA 5. V první řadě je to samotné logo hry ve formě přímočarého nápisu "Grand Theft Auto V (Five)", psaného klasicky malými písmeny. Jak a komu se podařilo vtisknout hmotnou podobu pojmům zcela abstraktním, jakými jsou bez pochyby i nápisy a písmena, není světu dosud známo.

Druhou nedílnou součástí (bez použití násilí) jest miniatura dopravní cedule, která ve hře upozorňuje kolemjedoucí shluky jedniček a nul, že se chystají vstoupit na půdu města Los Santos, a že tedy není nutné brzdit nebo jakkoliv jinak omezovat své mnohdy až opilecké řízení.

Nyní se dostáváme k onomu tajemnému čtverečku s černým písmenem R a bílou hvězdičkou na žlutém pozadí, které by leckterá puntíčkářka označila za okrové, či snad dokonce krémové. Jedná se samozřejmě o logo společnosti Rockstar Games ve své nejznámější podobě, kterou si můžeme pamatovat už například z Vice City.

 

  • Rozměry: 4,5x4cm
  • Klíče z obrázku (Karlův byt, prádelna a žalář) nejsou součástí balení

 

Záruka24 měsíců
Popis
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení