Platební metody

PlatebniMetodyPlatba převodem na účet:

Pro platby v českých korunách použijte účet vedený u Fio banky 2101012560/2010 pro platby v eurech můžete využít eurový účet vedený u ČSOB SK7375000000004025118492

Nezapomeňte prosím uvést sedmimístní variabilní symbol = číslo objednávky (např. 1801518) a pro jistotu do poznámky připište i svoje jméno.

Pokud neuvedete variabilní symbol, může automatické spárování plateb trvat více než jeden den. Vaše objednávka tak bude expedována se zpožděním.

 

Platba kartou:

Platební kartou zaplatíte jednoduše, stačí zvolit platební metodu GoPay. Lze platit jak v českých korunách, tak v eurech. Platba je zkontrolována okamžitě a jedná se tedy o nejrychlejší způsob platby.

 

Platba dobírkou:

Chcete zaplatit až při obdržení zásilky? To není vůbec problém. Jako platební metodu vyplňte platba na dobírku a my Vám objednávku ihned odešleme. Můžete zaplatit v hotovosti, tak i platební kartou (většina poboček České pošty a Zásilkovny mají platební terminál)

 

Platba na splátky:

Náš obchod také umožňuje splátkový prodej. Nejdříve dokončete objednávku a jako platební metodu zvolte Nákup na splátky - Cofidis, dále postupujte dle pokynů. Více o splátkovém prodeji se dozvíte v tomto článku.