První nastavení konzole

První nastavení konzole

499,00 Kč
Skladem > 3 ks
Doprava
Parametry

Po přijetí objednávky služby Vám zavoláme a domluvíme se na způsobu převzetí zboží.

Kód022989

Díky této službě konzoli pouze zapojíte, o nic se nestaráte a rovnou hrajete. Služba je vhodná pokud konzoli kupujete svým dětem nebo pokud nejste ve složitém nastavování zběhlí. První nastavení konzole Vám ušetří vzácný čas. Rozhodně doporučujeme nejen nováčkům ale i profíkům.

 

 

První nastavení konzole

Zapojíte, zapnete a hrajete!

Služba První nastavení konzole představuje kompletní počáteční nastavení vámi zakoupené herní konzole. Vaše konzole bude po spuštení okamžitě připravena k použití, stačí vložit hru a můžete hrát.

Naši technici provedou veškerá úvodní nastavení, vytvoření uživatelského účtu dané služby, nastavení optimálního rozlišení pro vaši obrazovku a spárování dodávaného ovladače, případně dalších zakoupených ovladačů a nastavení českého jazyka, pokud bude u dané konzole k dispozici. Navíc provedeme veškeré aktualizace systému.

Pro vytvoření uživatelského účtu zvolte prosím jméno budoucího vlastníka konzole, ať už to budete Vy, Váš syn, soused, nebo třeba Karel. Mějte prosím na paměti, že většina normálně vypadajících přezdívek (např. Jirka) je už obsazená, takže je potřeba volit formát složitější, nejlépe s čísly, například SvalousJiri069.

Přihlašovací údaje k uživatelskému účtu přiložíme k zakoupené konzoli ve formátu A4 s návodem na případnou změnu hesla.

K novému účtu na konzolích Playstation 3 a 4 obdržíte 14 dní členství PS Plus zdarma. Členství můžete aktivovat na konzoli podle přiloženého návodu ve formátu A4.

Veškeré speciální a upřesňující informace (např. preferovaný jazyk nebo uživatelskou přezdívku) pište prosím do poznámky.

 

 

Tato služba zahrnuje:

  • Vytvoření účtu na Xbox Live / PlayStation Network
  • Spárování bezdrátového ovladače s konzolí - týká se i dalších přikoupených ovladačů
  • Nastavení optimálního rozlišení pro váš televizor
  • Nastavení českého jazyka (je-li k dispozici)
  • Aktualizace systému

 

 

ZárukaBez záruky
Popis
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení