Nintendo Wii U 32GB - bílá (estetická vada)
Renovované
Nintendo Wii U 32GB - bílá (estetická vada)
Nintendo Wii U 32GB - bílá (estetická vada)
Nintendo Wii U 32GB - bílá (estetická vada)

Nintendo Wii U 32GB - bílá (estetická vada)

na dotaz
Tento produkt nelze zakoupit
Dočasně vyprodáno
Doprava
Parametry

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód999306VýrobceNINTENDOZáruka12 měsíců
Stav: Renovováno
Renovováno Naše zboží je odborně otestované, vyčištěné a k nerozeznání od nového. Kliknutím sem zjistíte více.

ODĚRKA NA DISPLEJI - NEMÁ VLIV NA FUNKCI

Herní konzole nové generace od společnosti Nintento s názvem Wii U dokáže proměnit vaši místnost na centrum zábavy a dopřát hodiny zábavy při různých hrách. Překvapí vás i její revoluční ovladač, při kterém budete děj ještě lépe vidět a prožívat. Skvělou zprávou je opět i zpětná kompatibilita se všemi předchozími Nintendo konzolemi a hry na ty přenosné přímo v konzole, takže si nemusíte kupovat hry po jejich opětovném vydání.

Zlepšete svůj herní zážitek

[Nintendo Wii] Vertical Stand - stříbrný

[Nintendo Wii] Vertical Stand - stříbrný
Skladem > 3 ks
od 39,00 Kčod 39,00 Kč

Nintendo Wii U 32GB - Bílá

 

Obrazovladač


Gamepad, který ke hře dostanete je opravdu naprosto inovativní, protože obsahuje kromě běžných tlačítek pro akce, D-padu pro pohyb a pohybových koleček pro více možností i 6,2" dotykový LCD displej ve svém středu, kde uvidíte obsah, který máte na obrazovce a můžete s ním ovládat některé akce. Navíc je i vybaven pohybovým senzorem, takže ho někdy budete otáčet nebo jím pohybovat pro akce ve hře, což dodá na akčnosti i zábavě.

3_9

Další ovladače


Wii U herní konzole však podporuje i současné připojení dvou ovladačů Wii U GamePad, čtyř ovladačů Wii Remote (či Wii Remote Plus) či Wii U Pro Controlleru. Dále podporuje Wii příslušenství jako Nunchuck, Classic Controller a Wii Balance Board.

Obraz a zvuk


Wii U se vyznačuje i podporou rozlišení 1080p, 1080i, 720p, 480p a 480i. Nelze opomenout ani kompatibilitu kabelů HDMI, Wii D-Terminal, Wii komponentní, Wii RGB, Wii S-Video Stereo AV a Wii AV. Skvělé zvukové podání je v režii šestikanálového PCM linear výstupu přes HDMI kabel nebo digitálního výstupu přes AV Multi Out konektor.

Miiverse


Můžete vstoupit do plnohodnotného světa, který je vybudován na sociální síti a dozvídat se zajímavé novinky o hrách nebo aplikacích a zároveň je sdílet. Vaše postavička Mii má v tomto virtuálním světě i řečové schopnosti a na chatu je možnost videa, protože ovladač disponuje i zabudovanou kamerou s mikrofonem.

Browser


Konzole obsahuje i připojení k internetu, se kterým si můžete prohlížet vaše oblíbené stránky z pohodlí gauče a to dokonce i během nasazení ve hře a to aniž by jste přišli o vaši aktuální pozici i bez toho, abyste ji předem ukládali.

 

 
  • Nintendo Wii U herní konzole
  • Wii U gamepad
  • Napájecí zdroj pro konzoli
  • Napájecí zdroj pro Wii U gamepad
  • Vysokorychlostní HDMI kabel
  • Wii U senzor

Doporučujeme dokoupit:

 

 

 

VýrobceNINTENDO
Popis