Nintendo Wii Simcity Creator
Akce
Renovované
Nintendo Wii Simcity Creator
Nintendo Wii Simcity Creator
Nintendo Wii Simcity Creator
Nintendo Wii Simcity Creator
Nintendo Wii Simcity Creator

Nintendo Wii Simcity Creator

369,00 Kč
Poslední kus skladem!
Doprava
Parametry
Plzeň a okolí:dnesPo celé ČR:pozítří

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód050366VýrobceEAZáruka24 měsíců
Stav: Renovováno
Renovováno Naše hry jsou odborně vyčištěné, otestované a k nerozeznání od nových. Kliknutím sem zjistíte více.

Hra na Nintendo Wii

Jazyk hry: Angličtina

Vyzkoušeno Check_mark Otestováno Check_mark

 


Staňte se mocným starostou – budujte, rozvíjejte a bořte své výstavní město. Začnete rozvržením jednotlivých zón a poté se pustíte do budování domů, obchodů, továren, mrakodrapů, dálnic, železnic a mnoha dalších věcí. SimCity Creator představuje vizuálně vynikající hru se zcela novým uživatelským rozhraním, které je specificky navrženo pro ovladače Wii a Wii Remote. Objevíte řadu způsobů úprav svého města a také prozkoumáte 13 typů měst - v americkém, evropském a asijském stylu.

Ve svém městě máte možnost postavit více než 30 význačných budov, které mu dodají věhlas. Některé z těchto budov jsou inspirovány současnými, jiné historickými a další fantasy budovami. Čím více typů měst prozkoumáte, tím více dominantních budov budete moci postavit. 
Vůbec poprvé pak budete mít naprostou volnost při budování dopravního systému. Ve městě půjdou flexibilně podle potřeby umisťovat všelijak zakroucené silnice a zatočená železniční trať. Novinkou je i pohled na město z vrtulníku, tryskového či vrtulového letadla. V libovolném z létajících strojů budete mít své město z ptačí perspektivy jako na dlani! SimCity Creator by se samozřejmě neobešel bez důležitého a atraktivního prvku živelních katastrof, které hráči SimCity tolik milují. Pomocí Wii Remote můžete vyvolat zemětřesení, tornáda, přivolat ničivé roboty a monstra, zakládat požáry a objevovat další způsoby, jak přivodit zkázu. Co jste si postavili, můžete zase sami zničit. V průběhu mnoha hodin zábavy bude osud města a jeho obyvatel ležet jen ve vašich rukách!

Hlavní rysy :

- Budujte a tvořte

- ať už se rozhodnete pro metropoli s mrakodrapy ala New York, romantické evropské městečko, exotický asijský ráj, futuristickou vizi lidského sídliště, nebo městu vtisknete vlastní osobitý styl.

- Bořte a ničte - sešlete na město zkázu v podobě živelných katastrof či mimozemských útoků. Připravte se na mimořádné události. Co z prachu povstalo, to do něj lze opět zadupat.

- Najměte si pomocníky, kterým svěříte část města, a oni se o ně budou starat podle svého uvážení.

VěkUSK0
Typ hryDětská, Simulátory, Strategie
VýrobceEA
Datum vydání22.09.2008
Online multiplayerne
Záruka24 měsíců
Popis