Nintendo Switch Darksiders Genesis (nová)
Novinka
Akce
Nintendo Switch Darksiders Genesis (nová)
Nintendo Switch Darksiders Genesis (nová)
Nintendo Switch Darksiders Genesis (nová)
Nintendo Switch Darksiders Genesis (nová)
Nintendo Switch Darksiders Genesis (nová)

Nintendo Switch Darksiders Genesis (nová)

669,00 Kč
Datum naskladnění: čtvrtek 6.10
Doprava
Parametry
Plzeň a okolí:čtvrtek 6.10Po celé ČR:čtvrtek 6.10

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód038892VýrobceTHQZáruka24 měsíců
Stav: Nová
NováProdáváme i renovované hry - odborně vyčištěné, otestované a k nerozeznání od nových. Kliknutím sem zjistíte více.

Hra na Nintendo Switch

Jazyk hry: Angličtina

Nová nerozbalená hra


V Darksiders Genesis bude mít hráč za úkol zatnout tipec samotnému Luciferovi. Ten se totiž rozhodl spojit síly s ostatními mocnými démony a ukázat andělům, zač je toho kopyto. Tím samozřejmě poněkud rozhodil rovnováhu dobra a zla a upoutal na sebe pozornost náčelníků party The Charred Council. Z koncilu byly vysláni Válka a Svár, dva z Jezdců Apokalypsy, aby situaci v pekle urovnali. Tito dva borci jsou hlavními postavami hry a během kampaně lze mezi nimi libovolně přepínat. Pokud máte nějaké kamarády, partnery nebo otroky, případně ve skříni oživlého kostlivce, můžete si Genesis zahrát v co-op režimu za obě dvě strašidýlka najednou a získat tak proti Luciferovi přesilu.

Snad i proto, že v mnohých peklologiích plní tento čertík roli samotného ďábla, vládce pekel, byla tato hra zpracována ve stylu legendárního Diabla, s pohledem shora a s širším zahrnutím hromadění vzácných předmětů, nebo spíše vylepšení zbraní. Svár střílí ze dvou pistolí a Válka řeší všechny problémy světa mečem. Příběh hry je jednoduchý, rychle se rozvíjí a Vy tak máte čas užít si zábavně zpracovaná pekelná jatka za doprovodu vtipných komentářů samotných herních panáčků. Druhů bubáků k rozpitvání je tu dostatek, jednotlivé úrovně jsou krásně detailně zpracované a nechybí ani nějaké ty tvrdší výzvy a logické hádanky. Hra umí šikovného hráče bohatě odměnit a křivka obtížnosti je nastavená s přihlédnutím k logice. Takže kdo si chce zahrát kvalitní, přímočaré RPG se vším, co k němu patří, rozhodně by Darksiders Genesis neměl vynechat.

VěkUSK12
Typ hryAdventura, Akční, Dobrodružná, Fantasy, RPG, Střílečka
VýrobceTHQ
Datum vydání14.02.2020
Offline multiplayerCo-op, Split-screen
Online multiplayer1 - 2 hráči
Záruka24 měsíců
Popis
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení