Vážení přátelé, vzhledem k nedávnému vývoji událostí ve světě byla naše vláda nucena zasáhnout. Ano, vzhledem k tomu, kolik nových her za poslední dobu vyšlo, nějaké ty bonusové prázdniny byly už prostě potřeba. Minimálně čtrnáct dní se teď od každého schopného občana očekává, že tento velkorysý dar využije naplno, tedy že pořádně prověří co nejvíc moderních příspěvků do světa herní radosti

Začněme třeba hrami, které bychom si my rádi zahráli, kdybychom měli tu čest být ještě školou povinní a nemuset tedy makat a tiše závidět...

- Darksiders Genesis -

Ukažte samotnému Luciferovi, zač je toho zatnutý tipec, ten chuligán si o to poslední dobou přímo koleduje!

- Zombie Army 4: Dead War -

Komu je vládce pekel málo, může se utkat přímo s jeho nadřízeným, totiž se samotným Ádou v nemrtvém kabátě!

- Two Point Hospital -

Prosekávání se mezi čertíky a zombíky může jednoho pěkně unavit, zranit či přímo zdevastovat, takže taková veselá bláznivá nemocnice může přijít vhod.

- Star Wars Jedi: Fallen Order -

Poškoláci, kteří ještě od listopadu nestihli nabrousit světelný meč, mají jedinečnou příležitost vše dohnat a obnovit řád rytířů Jedi přímo u sebe v pokoji!

- BONUS: Resident Evil 3 Remake -

Nechceme někomu dělat falešné naděje, ale kdyby se náááhodou prázdniny protáhly do dubna, budete si moct zahrát i tuhle hororovou legendu v ještě strašidelnějším kabátě než kdysi táta.

Do té doby si můžete zkusit třeba Pětku.