Čekání na Hogwarts Legacy se chýlí ke konci


To poslední, co bych chtěla, je hanit existující hry z prostředí Harryho Pottera, ale bez většího nalhávání si pojďme říct, že na pořádnou hru, která umožní fanouškům prozkoumat Bradavice, čekáme už 20 let. Hogwarts Legacy, která má na konci roku 2022 ( snad už konečně) vyjít, naše trápení ukončí.

Na co všechno se můžeme těšit?


OPENWORLD

Hra se prezentuje jako open-world akční RPG, takže pokud patříš mezi ty, kdo Potterovi u knížky záviděli noční toulky hradem, tahle hra by ti měla nabídnout to, co zatím žádná předchozí - volnost prozkoumat Bradavice a jejich okolí pěkně svobodně a do detailu - a to nejen prolézat legendární tajné chodby, ale třeba si zajít pro snack za skřítky do hradní kuchyně, vybudovat si svojí vlastní komnatu nejvyšší potřeby, pokecat s Kentaury v zapovězeném lese, nakoupit si v okolní vesničce, nebo zachránit vlastní fantastické zvíře.


CO TAKHLE ZMIJOZEL

Ve hře se staneš studentem pátého ročníku, který do školy právě nastoupil a stejně jako starý dobrý Harry, i ty budeš mít vlastní specialitku a tou je možnost ovládat prastarou magii. Tvým úkolem bude odhalit, co je za návratem téhle zapomenuté magie a kdo se snaží ji využít ke zničení čarodějnické rasy. Mělo by být jen na tobě, kterou cestou se dáš, jestli si vybereš cestu slušňáka, nebo zmijozeláka. Příběh budou ovlivňovat tvoje vlastní volby.


BEZHLAVÝ NICK

Absence Rona a Hermiony tě nemusí trápit, pokud budeš chtít, můžeš si najít kámoše dle vlastního vkusu a možná ti budou krýt i záda při dobrodružstvích mimo hrad.

Hra spadá do konce 19 století, spolužáci i profesoři budou kompletně nové tváře, samozřejmě s výjimkou duchů, pokecat si budeš moct třeba s Bezhlavým Nickem. Jiné zasazení do časové osy ti umožní čarodějnický svět pochopit i z jiného úhlu pohledu, zapleteš se třeba i do vzpoury skřetů, nebo si zabojuješ i s dalšími temnými tvory.


MANDRAGORA !!

To, kterou oblast magie se rozhodneš si vyskilovat, bude jen na tobě - můžeš být mastrem v bylinkářství jako jednou bude Neville, ale stejně tak v lektvarech, nebo zaklínadlech.


POTŘEBUJEŠ PENÍZKY ?

Podle ofigo traileru tu možná najdeme i některé filmové oblíbence, které podle traileru nápadně připomínají mají třeba Hrabáka, takže se připrav i na pořádnou dávku roztomilosti, pokud jsi nadšenec do fantastických zvířat, těšit se můžeš i na další exempláře.


HOGWARTS LEGACY

Za mě Hogwarts Legacy rozhodně patří k nejočekávanějším herním novinkám roku 2022 a už teď znám program na letošní Vánoce. Máte to stejně?


Záruka24 měsíců
Čekání na Hogwarts Legacy se chýlí ke konci
Vytvořeno22.04.2022
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení